Львівщина заборгувала 190 мільйонів гривень зарплати

20:59 4 грудня 2017 р.

Про це сьогодні, 4 грудня, під час прес-конференції на тему: «Обласний та державний бюджети: прогнози на 2018-й рік», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив депутат фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Іван Собко.

За його словами, станом на дев’ять місяців цього року, обласний бюджет перевиконано на 35 млн гривень. Проте ці кошти підуть не на розвиток, а на проїдання.

- На закінчення року у нас завжди виникає заборгованість зі заробітної плати. Так, медикам доведеться компенсовувати з обласного бюджету 27 млн гривень. А ці кошти могли би піти на розвиток, - каже він.

Проект бюджету на наступний рік депутати облради вже отримали. Зараз його вивчають у профільних комісіях обласної ради.

- Ми спробуємо вишукати в обласному бюджеті понад  1 млрд 300 млн гривень на реалізацію тридцять однієї обласної програми. Ми маємо намір розглянути їх завтра. А якщо не встигнемо, то – до кінця року. Аби вже з початку року почати надавати на них кошти. Тому що цього року в першому кварталі було виконано тільки 4-5 відсотків. За другий – 25. І основна маса коштів, а це кошти, які йдуть на розвиток, надають у четвертому кварталі. Це – неприпустимо, - вважає Іван Собко.

Він також нагадав, що на попередньому засіданні сесії депутати облради надали кошти на придбання машин «швидкої допомоги» для обласного центру екстреної медичної допомоги.

- Але хочеться купити машини вищого класу, то є пропозиція завтра додати до вже наданої суми 1 мільйон 300 тисяч гривень, - каже він.
Депутат фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді  Юрій Огоновський зауважив, що у Львівській області є катастрофічна ситуація з машинами для «швидких».

- Чомусь, депутати не хочуть звертати уваги на цю проблему. Три звернення на мою комісію, три засідання комісій, на яких я відстоював можливість закупити карети «швидкої допомоги». Моєю маленькою перемогою є те, що п’ять карет таки передбачено цієї програмою, за яку, я сподіваюся, депутати проголосують завтра. Хоча потреба – сорок, - Юрій Огоновський розповідає, що медики стверджують, що на нових машинах не буде кому працювати, а водії, натомість, стверджують, що не мають бажання їздити на старому мотлоху.

Нагадаємо, завтра відбудеться сесія Львівської обласної ради, де будуть обговорювати зміни та доповнення до обласного бюджету на 2018 рік.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу