Львівщина заборгувала 190 мільйонів гривень зарплати

20:59 4 грудня 2017 р.

Про це сьогодні, 4 грудня, під час прес-конференції на тему: «Обласний та державний бюджети: прогнози на 2018-й рік», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив депутат фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Іван Собко.

За його словами, станом на дев’ять місяців цього року, обласний бюджет перевиконано на 35 млн гривень. Проте ці кошти підуть не на розвиток, а на проїдання.

- На закінчення року у нас завжди виникає заборгованість зі заробітної плати. Так, медикам доведеться компенсовувати з обласного бюджету 27 млн гривень. А ці кошти могли би піти на розвиток, - каже він.

Проект бюджету на наступний рік депутати облради вже отримали. Зараз його вивчають у профільних комісіях обласної ради.

- Ми спробуємо вишукати в обласному бюджеті понад  1 млрд 300 млн гривень на реалізацію тридцять однієї обласної програми. Ми маємо намір розглянути їх завтра. А якщо не встигнемо, то – до кінця року. Аби вже з початку року почати надавати на них кошти. Тому що цього року в першому кварталі було виконано тільки 4-5 відсотків. За другий – 25. І основна маса коштів, а це кошти, які йдуть на розвиток, надають у четвертому кварталі. Це – неприпустимо, - вважає Іван Собко.

Він також нагадав, що на попередньому засіданні сесії депутати облради надали кошти на придбання машин «швидкої допомоги» для обласного центру екстреної медичної допомоги.

- Але хочеться купити машини вищого класу, то є пропозиція завтра додати до вже наданої суми 1 мільйон 300 тисяч гривень, - каже він.
Депутат фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді  Юрій Огоновський зауважив, що у Львівській області є катастрофічна ситуація з машинами для «швидких».

- Чомусь, депутати не хочуть звертати уваги на цю проблему. Три звернення на мою комісію, три засідання комісій, на яких я відстоював можливість закупити карети «швидкої допомоги». Моєю маленькою перемогою є те, що п’ять карет таки передбачено цієї програмою, за яку, я сподіваюся, депутати проголосують завтра. Хоча потреба – сорок, - Юрій Огоновський розповідає, що медики стверджують, що на нових машинах не буде кому працювати, а водії, натомість, стверджують, що не мають бажання їздити на старому мотлоху.

Нагадаємо, завтра відбудеться сесія Львівської обласної ради, де будуть обговорювати зміни та доповнення до обласного бюджету на 2018 рік.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:53 27 вересня 2021 р.

8 бюджетних установ Львова вже отримують тепло за листами-зверненнями

Теплопостачальні підприємства міста завершують ремонтні роботи на своїх об’єктах, підписують акти готовності будинків до зими і заповнюють їхні системи водою. Також станом на сьогодні 8 бюджетних установ вже отримують тепло на основі листів-звернень.

Рубрика: Економіка

11:56 27 вересня 2021 р.

Велоквест від Славського до Волосянки коштуватиме майже 600 тис грн

Управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації віддасть 570 тис. грн за велоквест протяжністю 7 км від смт Славське до села Волосянка. Відповідний договір підписали з підприємцем Артемом Тимошенком.

Рубрика: Економіка

11:42 27 вересня 2021 р.

Понад 100 млн за 5 років отримали виробники Львівщини на розвиток плодово-ягідного бізнесу

За останні 5 років на Львівщині заклали понад 600 га нових інтенсивних фруктових садів та 230 га сучасних ягідних насаджень. Крім того, ввели в експлуатацію 5 об’єктів зберігання фруктів з регульованим газовим середовищем та 1 цех заморозки ягід та фруктів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу