Львівщина зменшила споживання газу на 6%

13:48 5 березня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Завдяки свідомій позиції і національній солідарності українців система газопостачання стабілізована, і з понеділка, 5 березня усі навчальні заклади області працюють у звичайному режимі».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив: «Дякую усім мешканцям Львівщини, які підтримали ініціативу Президента України Петра Порошенка та «Нафтогазу України» щодо скорочення споживання газу. За добу 3 березня нам вдалось скоротити споживання природного газу на 0, 65 млню кубометрів, тобто на 6% порівняно з 1 березня».

dailylviv.com

До теми

20:10 2 серпня 2021 р.

4 громади на Львівщині отримали понад 10 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток. На що підуть гроші

Відповідно до розпорядження Кабміну від 21 липня 2021 р. зі спецфонду державного бюджету чотирьом місцевим бюджетам Львівської області в повному обсязі надійшла субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 10,7 млн гривень.

Рубрика: Економіка

12:50 2 серпня 2021 р.

Кожну громаду Київ зобов'язує мати свій Діснейленд

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко переконаний, що держава та місцеві громади мають не лише дбати про покращення інфраструктури й надання якісних послуг громадянам, а й створити людям умови для гарного відпочинку. Саме тому серед проектів, які реалізують у межах національних програм, з’явилися об’єкти дозвілля, культури, спорту.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу