Львівщина стане пілотною областю в Україні із запровадження електронних квитків

09:42 23 березня 2021 р.

Сьогодні управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА скерувало на погодження у Державну регуляторну службу України проект регуляторного акта “Про запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в пасажирському транспорті загального користування Львівської області”.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

Також з метою відповідності та дотримання вимог антимонопольного законодавства та принципів чесної конкуренції вищевказаний документ направили до Антимонопольного комітету України.

Як інформують в управлінні, Державна регуляторна служба розглядає акт і затверджує його. Опісля його реєструє Міністерство юстиції України. З моменту реєстрації ЛОДА на підставі цього нормативно-правового документу зможе проводити конкурс з пошуку інвестора, який за власні кошти обладнає громадський транспорт валідаторами і запустить автобусну систему обліку оплати проїзду (АСОП). Натомість він буде отримувати певний відсоток від перевезень і таким чином заробляти.

Львівщина буде пілотною областю в Україні з впровадження електронного квитка в  приміському та міжміському внутрішньо обласному автомобільному транспорті.

Це дозволить перевізникам мати чіткий облік перевезень пасажирів пільгових категорій і отримувати компенсацію від органів місцевого самоврядування за ці перевезення.  Окрім того, це забезпечить облік готівкових коштів,  що сприятиме збільшенню надходжень до місцевих бюджетів.

Нагадаємо, попередньо регуляторний акт “Про запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в пасажирському транспорті загального користування Львівської області" обговорили та погодили під час громадських слухань.

dailylviv.com

До теми

20:57 22 вересня 2021 р.

Важкий метал в харчуванні дітей: Нестле-Україна зняла з продажу кашу із завищеним вмістом кадмію

ТОВ «Нестле-Україна» поінформувала Держпродспоживслужбу про вилучення з обігу та зняття з продажу в торговій мережі більше 6,4 тонн каші для дитячого харчування.

Рубрика: Економіка

14:25 22 вересня 2021 р.

Озвучили 10 найбільш затребуваних професій на Львівщині і їхні зарплати

До ТОП-10 найбільш затребуваних професій, представників яких шукають працедавці Львівщини, увійшли швачки, водії автотранспортних засобів, монтери кабельного виробництва, кухарі, касири торговельного залу, слюсарі з експлуатації та ремонту підземних газопроводів, оператори автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок, слюсарі-ремонтники, продавці продовольчих товарів і мулярі.

Рубрика: Економіка

21:52 21 вересня 2021 р.

Туристи з Саудівської Аравії на Львівщині надають перевагу закладам вищого сегменту, з Туреччини - колибам

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму 18-20 вересня відбувся промотур Львівською областю для представників бізнесу гостинності Саудівської Аравії, Туреччини, Узбекистану та Німеччини.

Рубрика: Економіка

21:40 21 вересня 2021 р.

Трекер доставки та вигідні умови: що пропонує Domino's Pizza?

Швидка та вигідна доставка їжі — це два компоненти, що забезпечують гарний вечір у компанії друзів або нової серії улюбленого серіалу. Тож такі умови зберігаються у піцерії Domino's Pizza у Львові та на території всієї країни.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу