Львівщина – серед лідерів з економії бюджетних коштів, – ЛОДА

13:15 21 серпня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Завдяки системі електронних закупівель «Prozorro», починаючи з 2016 року, на Львівщині зекономили майже три мільярди гривень.

Про це розповів сьогодні, 21 серпня, директор департаменту економічної політики Роман Филипів. За його словами, «відтак, Львівщина увійшла у трійку лідерів серед регіонів України».

Роман Филипів наголосив: «Мобілізуючи доходи і державного, і місцевого бюджетів, ви повинні розуміти, що політика раціонального використання коштів є надзвичайно важливою. У цьому контексті система «Prozorro» – це крок уперед в політиці державних закупівель. За два роки функціонування цієї системи лише розпорядники бюджетних коштів Львівщини зекономили на електронних закупівлях майже три мільярди гривень»,

Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА додав, що ініціатива, яка є у Львівській області стосовно проведення допорогових закупівель у системі «Prozorro» дала економію у понад 280 мільйони гривень. Про це повідомили у вівторок, 21 серпня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:06 18 травня 2021 р.

Санаторій у Трускавці переплатить за курятину понад 100 тисяч гривень

Спеціалізований трускавецький санаторій «Батьківщина», що підпорядковується Міністерству соціальної політики, закупив курятину за цінами, що на чверть вищі ринкових.

Рубрика: Економіка

11:20 18 травня 2021 р.

Львівщина найбільше експортує дві послуги

Зовнішня торгівля послугами Львівської області у січні–березні 2021 року. У січні–березні 2021 року експорт послуг підприємств Львівської області становив 185,7 млн.дол. США, імпорт –19,6 млн.дол. США.

Рубрика: Економіка

10:32 18 травня 2021 р.

Сім садових господарств Львівщини отримають компенсацію від держави

Учора, 17 травня, в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації розглянуто документи від 7 суб’єктів господарювання та визначено попередні обсяги компенсації за напрямами придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю, а також проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу