Львівщина – пілотна область з реалізації програми Світового банку

12:00 19 липня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 19 липня, у Києві відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Львівської ОДА та Міжнародним банком реконструкції та розвитку («Світовий банк») в межах реалізації програми «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні».

Про це повідомили в четвер, 19 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Метою програми є підтримка уряду України у створенні передумов для прозорого функціонування ринку сільськогосподарських земель та підвищення ефективності використання земельних ресурсів, створення основи для інвестицій у сільськогосподарський сектор та сільську місцевість».

Заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зазначив: «Сьогодні ми бачимо позитивну динаміку розвитку сільського господарства Львівщини. Лише за минулий рік зростання в цій галузі склало більше 6%. Саме тут понад 300 тисяч особистих селянських господарств ведуть свою діяльність. Вони забезпечують 90% валового продукту, який генерується на території області, забезпечують продовольчу безпеку нашої країни. Це все роблять конкретні люди, серед яких особисті селянські господарства, фермерські господарства. Львівщина сьогодні багато робить для врегулювання земельних відносин, про що вже свідчать результати аудиту земель, який ми проводимо. Відтак співпраця у цьому напрямі сприятиме підвищенню ефективності використання земельних ресурсів, створення основи для інвестицій у сільськогосподарський сектор та сільську місцевість. Взємодія зі Світовим банком дозволить нам вийти на ті стандарти, що рано чи пізно діятимуть в Україні. Окрім того,  ми хочемо дійти до впровадження того програмного забезпечення, що нині стандартизовано та уніфіковано в Європейському Союзі. В кінцевому результаті ми повинні мати відкритий доступ до бази землі, що унеможливить будь-які зловживання та незаконні дії у цій сфері».

«Відтак, у межах співпраці передбачено: обмін знаннями, даними, ідеями та набутим досвідом і поширення їх серед зацікавлених сторін, організація спільних заходів для координації діяльності у разі потреби,об’єднання зусиль та досвіду і залучення наявних ресурсів й засобів для досягнення встановлених цілей, створення спільної робочої групи. Окрім цього вживатимуться заходи, спрямовані на підвищення прозорості управління земельними ресурсами та захисту прав землевласників, землекористувачів, місцевих громад та держави», – поінформували також в облдержадміністрації.

«За результатами спільної співпраці очікують таких результатів – підвищення прозорості управління земельними ресурсами та покращення процесу прийняття рішень в сфері земельних відносин державними органами влади та органами місцевого самоврядування, забезпечення ефективного управління земельними ресурсами, збільшення доходів місцевих бюджетів, збільшення приватних інвестицій, підвищення стійкості землекористування, підвищення цінності землі та добробуту сільського населення й забезпечення підґрунтя для подальшої реалізації земельної реформи в Україні. Окрім Львівської області, меморандуми підписали Київська та Миколаївська області. Саме ці регіони стали пілотними в Україні, де будуть реалізовуватись заходи програми», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

07:16 15 червня 2021 р.

У Львові відклали дозвіл на скандальне будівництво багатоповерхівки в історичному ареалі

Виконавчий комітет Львівської міської ради 14 червня переніс питання про затвердження містобудівних умов та обмежень ОСББ «Грушевський» на будівництво житлового будинку на вул. Ємельяна Поповича, 6 поблизу проспекту Шевченка у Львові.

Рубрика: Економіка

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу