Львівщина отримала з державного бюджету 45,7 млн. гривень для компенсації за спожиті енергоносії

18:15 27 квітня 2015 р.


Фото: pplus.in.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, з державного бюджету виділено 45,7 мільйона гривень на проведення розрахунків із наданих населенню пільг, субсидій і компенсацій за спожитий природний газ та послуги теплопостачання.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили в понеділок «Щоденному Львову»: «У п’ятницю, 24 квітня, та понеділок, 27 квітня, Львівська область отримала черговий транш субвенції. З державного бюджету скеровано 45,7 мільйона гривень на проведення розрахунків із наданих населенню пільг, субсидій і компенсацій за спожитий природний газ та послуги теплопостачання. Ці кошти розділено на погашення заборгованості теплопостачальних підприємств області та ПАТ «Львівгаз» за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України» у сумах 19,2 млн. грн та 26,5 млн. грн відповідно».

dailylviv.com

До теми

15:09 1 липня 2022 р.

1 грн за 1 м кв: у Львові мотивуть інвесторів будувати зарядні станції для електромобілів

У Львівській громаді хочуть розширити мережу зарядних станцій для електромобілів. У місті вже працюють над переліком локацій, на яких можна розмістити такі станції. Потенційних інвесторів місто мотивуватиме пільговою платою за оренду ділянок – всього 1 грн за 1 м.кв. на місяць впродовж 2022-2023 років.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу