Львівщина отримала на підтримку тваринництва 218,9 тисяч гривень

15:00 6 січня 2017 р.

Учасниками державної програми стали три підприємства.

Заступник директора департаменту-начальник управління Львівській облдержадміністрації Людмила Гончаренко повідомила сьогодні, 6 січня, що з державного бюджету України спрямували підтримку галузі тваринництва у 2017 році 170 мільйонів гривень. За її словами ці бюджетні кошти спрямують для виплати часткового відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення племінних тварин, а також вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів та утворених на кооперативних засадах м’ясопереробних підприємств.

Людмила Гончаренко також поінформувала, що, зокрема, Львівщина отримала на підтримку галузі тваринництва у 2016 році з державного бюджету 218,9 тисяч гривень. Учасниками державної програми в області стали три підприємства, які закупили 40 голів племінних тварин для розширення діяльності господарства з виробництва молока та м’яса. Зокрема – ФГ «Фаворит КІМ» Стрийського району, ФГ «Мідас» та ФГ «Сподівання» Самбірського району.

Про це повідомили сьогодні, 6 січня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:33 26 січня 2021 р.

На Львівщині надаватимуть в середньому по 220 тис грн кредиту для будівництва житла в селі

У межах проєкту Комплексної програми надання житлових кредитів окремим категоріям громадян Львівської області в 2021 році планують надати 12 кредитів для сільських забудов.

Рубрика: Економіка

13:51 26 січня 2021 р.

Новий офіс поліції і реконструкція 6 відділень: у Львові обіцяють захистити людей за 6 млн євро

Цього року планують закінчити проєкт «Створення системи швидкого реагування на інформацію про злочини та інші події у м. Львові». Вартість проєкту - 6 млн євро.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу