Львівщина отримала для виплати державних допомог 223,1 млн. грн

11:18 9 квітня 2014 р.


Фото: vidomosti-ua.com

Департамент фінансів запевняє, що ці кошти повністю передані міським і районним бюджетам з обласного відповідними платіжними документами через органи казначейської служби.

Як повідомляє сьогодні, 9 квітня, прес-служба облдержадміністрації, Львівщина отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям в сумі 223,1 млн. грн. Департамент фінансів запевняє, що ці кошти повністю передані міським і районним бюджетам з обласного відповідними платіжними документами через органи казначейської служби.З урахуванням зазначеної вище суми, отримана цього року субвенція  на сьогодні становить 940,4 млн. грн., що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 151,6 млн. грн. або 19,2 відсотка.

dailylviv.com

До теми

21:44 26 листопада 2020 р.

У Львові ручний виконком мера узаконює гетто на Щурата,- депутат

На першому засіданні виконавчого комітету Львівської міськради після переобрання міського голови Андрія Садового пропонується затвердити ЖБК «Північна околиця» просто фантастичну граничну висоту будинків – 55 м та максимальний відсоток забудови – 40%.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу