Львівщина отримала 2457,3 тисячі грн на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автодоріг

15:30 11 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: expres.ua

Як запевняє в п’ятницю прес-служба облдержадміністрації, ці кошти вже перераховано з обласного бюджету місцевим.

Як повідомила сьогодні, 11 липня, «Щоденному Львову», прес-служба облдержадміністрації, «бюджетам міст обласного значення та районним бюджетам Львівщини з обласного бюджету передано черговий транш субвенції, отриманий з державного бюджету в сумі 2457,3 тис. грн. на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних  доріг комунальної власності у населених пунктах». У плвідлмленні також сказано:

«За словами директора департаменту фінансів ОДА Олега Демківа, з початку року було передано субвенції з державного бюджету на цю мету в сумі 23 932 тис. гривень. «Крім цього, з початку року міста і райони отримали безпосередньо з державного бюджету кошти такої субвенції в сумі 46 566 тис. грн., в тому числі у липні – 5 153,4 тис. гривень», – зазначив О.Демків.

Він додав, що в Державному бюджеті України на 2014 рік для обласного бюджету Львівської області передбачена субвенція на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах в сумі 52 585 тис. грн. та  безпосередньо для бюджетів міст (міст обласного значення) та районів – 110 280 тис. гривень».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів