Львівщина може стати базовим регіоном для виробництва твердого палива, – ЛОДА (відео)

16:42 10 жовтня 2014 р.


Фото: dzerkalo-zakarpattya.com

Як повідомили в п'ятницю в прес-службі облдержадміністрації, на нараді у ній зокрема зазначили, що Львівщина «має відповідні природні та ресурсні можливості стати базовим регіоном для розміщення технологічних виробництв з виробництва твердого палива на основі низькокалорійних сортів вугілля, деревини та відходів (деревини, рослинництва, торфу) у різних поєднаннях та формах (брикети, гранули, пилети, тирса і т.п.)».

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили в п'ятницю, що під час наради у ЛОДА обговорили можливості переведення котелень об’єктів соціальної сфери на тверде паливо. У повідомленні також зазначено:

«Як йшлося на нараді, тверде паливо може стати виправданою альтернативою газу, оскільки є удвічі дешевшим за блакитне паливо. Львівська область має відповідні природні та ресурсні можливості стати базовим регіоном для розміщення технологічних виробництв з виробництва твердого палива на основі низькокалорійних сортів вугілля, деревини та відходів (деревини, рослинництва, торфу) у різних поєднаннях та формах (брикети, гранули, пилети, тирса і т.п.).

Заступник голови ЛОДА Володимир Харчук зазначив, що на сьогодні одними з найважливіших є питання енергозбереження та   скорочення споживання природного газу. За його словами, слід спільно з організаціями, які спеціалізуються на проблемі енергозбереження та енергобудівництва, науковцями та експертами визначити оптимальні проекти, спрямовані на заміщення споживання природного газу альтернативними твердими видами палива. Володимир Харчук доручив подати пропозиції щодо джерел та обсягів сировинної бази для виробництва твердого палива на території області, а також подати інформацію щодо розрахункової вартості 1 Гкал. по кожному виду сировини (лісова деревина, торф, вугілля).

Начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів облдержадміністрації Володимир Лаврін повідомив, що в області функціонує 1193 котельні, які обслуговують заклади соціальної сфери. Він зазначив, що на сьогодні не йде мова  про переведення на альтернативні види палива усіх котелень, а лише тих,  де це економічно та технічно економічно обґрунтовано».


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

16:07 14 квітня 2021 р.

У мерії повідомили, коли зупинять опалення львівських будинків (відео)

У Львові триває опалювальний сезон 2020-2021 р. Як розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, питання завершення опалювального сезону розглядатимуть у понеділок, 19 квітня, однак все буде залежати від температури зовнішнього повітря.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу