Львівщина може отримати гроші з держбюджету на модернізацію шахт, – ЛОДА

14:45 26 січня 2017 р.

Профільне управління облдержадміністрації й керівництво державного підприємства «Львіввугілля» розроблять план модернізації шахт.

«Львівщина може отримати гроші з держбюджету на модернізацію шахт. Для отримання фінансового ресурсу на заплановане профільне управління Львівської обласної державної адміністрації та керівництво державного підприємства «Львіввугілля» розроблять план модернізації шахт. Таке осучаснення дозволить збільшити вуглевидобуток» – запевнили сьогодні, 26 січня, у Львівській ОДА.

«Про реформування вугільної галузі говорили під час зустрічі працівників державного підприємства «Львіввугілля», регіонального об’єднання незалежної профспілки гірників України Червонограда та Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України з головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою. Очільник області запевнив – пріоритетне питання Львівщини на 2017-й рік – реорганізація вугільної промисловості: відкриття нових лав та покращення якості продукції. Важливим залишається й питання безпеки гірників», – розповіди також в облдержадміністрації.

«Окрім того, на нараді обговорювати проект реформи вугільної галузі, яку запропонували у міністерстві енергетики та вугільної промисловості. Йдеться про створення єдиної вугільної компанії України», – повідомили також сьогодні, 26 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:52 18 січня 2021 р.

У Львові знову не впускають на роботу працівників оборонного заводу(ВІДЕО)

Сьогодні, 18 січня, як і два тижні тому, працівники Львівського заводу радіотехнічної апаратури (ЛОРТА) знову прийшли на підприємство, аби почати свій законний робочий день. Однак їх знову не впустили.

Рубрика: Економіка

10:55 18 січня 2021 р.

Ніхто не платитиме більше, ніж 6,99 грн за кубометр - субсидії залишаються у повному обсязі

Кабінет міністрів України прийняв рішення обмежити ціну на газ для населення. Вона буде діяти як мінімум до кінця березня. Відповідну постанову було ухвалено на сьогоднішньому засіданні уряду.

Рубрика: Економіка

10:16 18 січня 2021 р.

В Україні знизили ціни на газ

Уряд України прийняв рішення про зниження цін на газ для українців. Тарифи знизили до 6,99 гривень за кубометр.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу