Львівщина долучилась до розробки Національного плану дій щодо зайнятості молоді

17:00 20 липня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 19 липня, в київському «IQ»-бізнес-центрі відбувся Всеукраїнський форум «Національний план дій щодо зайнятості молоді 2030: думка регіонів», участь у якому взяла молодь з усіх регіонів України, а зокрема – Львівщини.

 Про це повідомили в п’ятницю, 20 липня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Метою форуму було формування спільного бачення у вирішенні питань зайнятості молоді та створення умов для прогнозованого сталого розвитку країни. Міністерство молоді та спорту України спільно з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» і Фондом народонаселення ООН в Україні ініціюють розроблення Національного плану дій щодо зайнятості молоді. Розроблені рекомендації стануть основою для Національного плану дій, що буде внесено на розгляд Кабінету Міністрів України».

«Делегати з Львівщини презентували напрацьовані рекомендації від області з таких питань: виклики щодо зайнятості, які стоять перед молоддю у перспективі 2030; шляхи мінімізації та вирішення цих викликів; конкретні пропозиції до Національного плану дій з врахуванням специфіки регіону. Під час форуму учасники заслухали виступи Олександра Яреми, заступника міністра молоді та спорту України, Каспара Піка, представника Фонду ООН у галузі народонаселення (TBC) та Марини Саприкіної, голови правління Центру «Розвиток КСВ». Під час події відбулась презентація опитування U-Report на тему зайнятості, дискусія щодо визначення ключових тематичних напрямків Національного плану дій, групова робота з розробки Національного плану дій щодо зайнятості молоді у форматі «Word cafe», відкрита дискусія «Розробка програми Національного форуму зайнятості молоді», анонс конкурсу «Твій голос важливий», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

07:16 15 червня 2021 р.

У Львові відклали дозвіл на скандальне будівництво багатоповерхівки в історичному ареалі

Виконавчий комітет Львівської міської ради 14 червня переніс питання про затвердження містобудівних умов та обмежень ОСББ «Грушевський» на будівництво житлового будинку на вул. Ємельяна Поповича, 6 поблизу проспекту Шевченка у Львові.

Рубрика: Економіка

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу