Львівщина була представлена на міжнародній виставці

18:00 15 травня 2018 р.

  • 0
  • 891


Фото: loda.gov.ua

8 червня авіакомпанія «Yanair» відкриє прямий рейс «Львів-Батумі».

У прес-службі Львівської ОДА повідомили у вівторок: «11-13 травня в Батумі відбулася міжнародна виставка туризму «Expo Batumi Travel 2018». Загальний стенд України, представлений делегаціями з Львівщини, Тернопільщини, представниками Туристичного прес-клубу України відвідали міністр економіки Аджарії, міністр освіти та науки Аджарії, директор департаменту туризму та курортів Аджарії».

«Представники управління туризму та курортів Львівської ОДА та Славської ОТГ представили туристичні пропозиції Львівської області, зокрема, курортні можливості Славського, Трускавця, Східниці й Моршину, рекреаційні, пізнавальні та гастрономічні можливості краю, пропозиції літнього відпочинку та нові екскурсійні програми. В межах виставки, в департаменті туризму та курортів Аджарії, відбулась зустріч з головою відділу міжнародного туризму та круглий стіл, під час якого обговорили можливості співробітництва між Грузією та Львівщиною, зокрема розвиток сільського, гірськолижного туризму», – поінформували також в облдержадміністрації.

«8 червня авіакомпанія «Yanair» відкриє прямий рейс «Львів-Батумі», що надасть можливості подорожувати до країн зручніше та відкриє Львівщину для нових туристичних потоків», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:48 11 грудня 2018 р.

ЄС перерахував Україні 500 мільйонів євро

Європейський Союз перерахував Україні в межах нової програми макрофінансової допомоги перший транш у розмірі 500 мільйонів.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 228

14:15 11 грудня 2018 р.

Львів'янка зареєструвала петицію про оплату проїзду пільговиками в години пік

Львів'янка Наталія Падко запропонувала обмежити безкоштовний проїзд пільговикам у міських маршрутках в години пік – з 8:00 до 10:00 зранку та з 17:00 до 19:00 ввечері.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 783