Львівщина активніше співпрацюватиме з Молдовою

14:24 27 лютого 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Про співпрацю у галузях культури, туризму й підприємництва йшлося, сьогодні, 27 лютого, під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки й першого заступника голови Львівської облради Андрія Білоуса з надзвичайним і повноважним послом Республіки Молдова в Україні Русланом Болбочаном.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «На початку зустрічі керівники області подякували Республіці Молдова в особі Руслана Болбочана за послідовну підтримку України в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність.

Андрій Білоус, вітаючи надзвичайного і повноважного посла Республіки Молдова на Львівщині, наголосив: «Взаємини двох держав мають глибоке історичне підґрунтя і є міцними. Хотілося, щоб стосунки між Львівщиною і Республікою Молдова поглиблювалися.  Своєю чергою, Львівська обласна рада готова всіляко підтримувати всі справи, спрямовані на розвиток таких взаємин».

«Під час зустрічі Андрій Білоус і Олег Синютка виступили з ініціативою організації зустрічей бізнесменів Львівщини і Молдови, участі підприємців у спеціалізованих форумах і виставках. Крім того, сторони обговорили можливість співпраці в галузі екології, а також домовилися про промоційні тури для журналістів», – поінформували також в облраді.

«Своєю чергою, Руслан Болбочан запевнив, що посольство готове сприяти активізації двостороннього співробітництва і запропонував низку ініціатив, покликаних на його зміцнення. Зокрема – проведення Днів Молдови на Львівщині, започаткування Ділової ради з числа підприємців, організацію виїзних прийомів громадян Посольством Молдови. Висловлені пропозиції Львівщини та Молдови будуть узагальнені та деталізовані для подальшої їх реалізації», – повідомили також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

16:32 27 травня 2022 р.

Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу