Львівщина активніше співпрацюватиме з Молдовою

14:24 27 лютого 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Про співпрацю у галузях культури, туризму й підприємництва йшлося, сьогодні, 27 лютого, під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки й першого заступника голови Львівської облради Андрія Білоуса з надзвичайним і повноважним послом Республіки Молдова в Україні Русланом Болбочаном.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «На початку зустрічі керівники області подякували Республіці Молдова в особі Руслана Болбочана за послідовну підтримку України в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність.

Андрій Білоус, вітаючи надзвичайного і повноважного посла Республіки Молдова на Львівщині, наголосив: «Взаємини двох держав мають глибоке історичне підґрунтя і є міцними. Хотілося, щоб стосунки між Львівщиною і Республікою Молдова поглиблювалися.  Своєю чергою, Львівська обласна рада готова всіляко підтримувати всі справи, спрямовані на розвиток таких взаємин».

«Під час зустрічі Андрій Білоус і Олег Синютка виступили з ініціативою організації зустрічей бізнесменів Львівщини і Молдови, участі підприємців у спеціалізованих форумах і виставках. Крім того, сторони обговорили можливість співпраці в галузі екології, а також домовилися про промоційні тури для журналістів», – поінформували також в облраді.

«Своєю чергою, Руслан Болбочан запевнив, що посольство готове сприяти активізації двостороннього співробітництва і запропонував низку ініціатив, покликаних на його зміцнення. Зокрема – проведення Днів Молдови на Львівщині, започаткування Ділової ради з числа підприємців, організацію виїзних прийомів громадян Посольством Молдови. Висловлені пропозиції Львівщини та Молдови будуть узагальнені та деталізовані для подальшої їх реалізації», – повідомили також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу