«Львівгаз» змусив ізоляторну компанію підписати невигідну угоду, – ЛМР

19:45 1 грудня 2017 р.

Будівля заводоуправління «Львівської ізоляторної компанії»

Будівля заводоуправління «Львівської ізоляторної компанії»
Фото: wikimedia.org

Голова комісії фінансів і планування бюджету Львівської міськради Вікторія Довжик повідомила про незрозумілу ситуацію, яка сьогодні склалась на підприємстві «Львівська ізоляторна компанія», коли компанію змусили підписати угоду на постачання газу за завищеною ціною на користь приватної компанії.

Про це поінформували в п’ятницю, 1 грудня, в прес-службі Львівської міськради. Голова комісії фінансів і планування бюджету ЛМР Вікторія Довжик також конкретизувала: «Сьогодні, 1 грудня, о 13.30 представники компанії «Львівгаз» намагалися незаконно, без будь-яких попереджень, спробували перекрити безперебійне постачання природнього газу на єдиного в Україні виробника скляних підвісних ізоляторів «Львівську ізоляторну компанію», що могло призвести до надзвичайної ситуації на підприємстві. Представники «Львівгаз» відмовились показувати відповідні документи на проведення цих робіт». 

У Львівській ізоляторній компанії повідомили: «Підприємство не було проінформовано про проведення будь-яких робіт зі сторони представників «Львівгаз». Але, як виявилось пізніше, ці дії зі сторони «Львівгаз» були зумовлені спробою тиску на нашу компанію, щоб змусити підписати угоду на постачання газу за завищеною ціною на користь приватної компанії, наближеної до керівництва «Львівгаз».

Як Вікторія Довжик уточнила: «Станом на 18.30 Львівська ізоляторна компанія змушена була підписати угоду на постачання газу. Керівництво компанії підписало цю угоду, щоб не зупиняти завод. Інакше було би зупинене обладнання, що могло призвести до небезпечної екологічної ситуації. Дикість цієї ситуації пояснити не можливо. Львівська ізоляторна компанія – це великий платник податків. Самі працівники підприємства шість годин стояли на морозі, щоб не дозволити підійти до станції і відімкнути подачу газу».

dailylviv.com

До теми

12:53 27 вересня 2021 р.

8 бюджетних установ Львова вже отримують тепло за листами-зверненнями

Теплопостачальні підприємства міста завершують ремонтні роботи на своїх об’єктах, підписують акти готовності будинків до зими і заповнюють їхні системи водою. Також станом на сьогодні 8 бюджетних установ вже отримують тепло на основі листів-звернень.

Рубрика: Економіка

11:56 27 вересня 2021 р.

Велоквест від Славського до Волосянки коштуватиме майже 600 тис грн

Управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації віддасть 570 тис. грн за велоквест протяжністю 7 км від смт Славське до села Волосянка. Відповідний договір підписали з підприємцем Артемом Тимошенком.

Рубрика: Економіка

11:42 27 вересня 2021 р.

Понад 100 млн за 5 років отримали виробники Львівщини на розвиток плодово-ягідного бізнесу

За останні 5 років на Львівщині заклали понад 600 га нових інтенсивних фруктових садів та 230 га сучасних ягідних насаджень. Крім того, ввели в експлуатацію 5 об’єктів зберігання фруктів з регульованим газовим середовищем та 1 цех заморозки ягід та фруктів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу