«Львівгаз» змусив ізоляторну компанію підписати невигідну угоду, – ЛМР

19:45 1 грудня 2017 р.

Будівля заводоуправління «Львівської ізоляторної компанії»

Будівля заводоуправління «Львівської ізоляторної компанії»
Фото: wikimedia.org

Голова комісії фінансів і планування бюджету Львівської міськради Вікторія Довжик повідомила про незрозумілу ситуацію, яка сьогодні склалась на підприємстві «Львівська ізоляторна компанія», коли компанію змусили підписати угоду на постачання газу за завищеною ціною на користь приватної компанії.

Про це поінформували в п’ятницю, 1 грудня, в прес-службі Львівської міськради. Голова комісії фінансів і планування бюджету ЛМР Вікторія Довжик також конкретизувала: «Сьогодні, 1 грудня, о 13.30 представники компанії «Львівгаз» намагалися незаконно, без будь-яких попереджень, спробували перекрити безперебійне постачання природнього газу на єдиного в Україні виробника скляних підвісних ізоляторів «Львівську ізоляторну компанію», що могло призвести до надзвичайної ситуації на підприємстві. Представники «Львівгаз» відмовились показувати відповідні документи на проведення цих робіт». 

У Львівській ізоляторній компанії повідомили: «Підприємство не було проінформовано про проведення будь-яких робіт зі сторони представників «Львівгаз». Але, як виявилось пізніше, ці дії зі сторони «Львівгаз» були зумовлені спробою тиску на нашу компанію, щоб змусити підписати угоду на постачання газу за завищеною ціною на користь приватної компанії, наближеної до керівництва «Львівгаз».

Як Вікторія Довжик уточнила: «Станом на 18.30 Львівська ізоляторна компанія змушена була підписати угоду на постачання газу. Керівництво компанії підписало цю угоду, щоб не зупиняти завод. Інакше було би зупинене обладнання, що могло призвести до небезпечної екологічної ситуації. Дикість цієї ситуації пояснити не можливо. Львівська ізоляторна компанія – це великий платник податків. Самі працівники підприємства шість годин стояли на морозі, щоб не дозволити підійти до станції і відімкнути подачу газу».

dailylviv.com

До теми

18:33 1 жовтня 2020 р.

Укрзалізниця знову перевозитиме студентів в борг

АТ «Укрзалізниця» розрахувало попередні витрати компанії за пільгове перевезення студентів закладів вищої освіти та учнів професійних закладів освіти у 2021 році в розмірі 322 млн грн.

Рубрика: Економіка

14:59 1 жовтня 2020 р.

На Львівщині назвали 10-ку боржників із зарплати

Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції у Львові оприлюднило десять підприємств Львівщини, які є найбільшими боржниками із виплати заробітної плати.

Рубрика: Економіка

21:06 30 вересня 2020 р.

У Львові вимагають офіційної реєстрації Uber, Bolt, Uklon і сплати податків

Це - транспортні компанії, а не мобільні додатки, як вони себе позиціонують. Відтак, компанії мусять пройти процедуру офіційної реєстрації і сплачувати податки до бюджету міста. Однак є підозра, що цих перевізники покривають можновладні особи, через що вони безперешкодно працюють в Україні, і зокрема на Львівщині, із порушенням законодавства.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу