«Львівгаз» Фірташа призупинив постачання скрапленого газу споживачам Львівської області за пільговими цінами

12:19 18 квітня 2014 р.

ПАТ «Львівгаз» призупинило постачання скрапленого газу споживачам Львівської області за пільговими цінами. Така ситуація виникла через відсутність аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення. Унаслідок ціна одного грозового балону для споживачів зросла більше як удвічі - зі 132 до 350 грн.

Про це інформує прес-служба ПАТ "Львівгаз".

Спеціалізовані аукціони з продажу скрапленого газу для потреб населення не відбуваються впродовж двох місяців. Через це у ПАТ «Львівгаз» не залишилося ресурсу для забезпечення споживачів балонами за пільговими цінами. Такі перебої з постачання скрапленого газу негативно вплинули майже на 50 тисяч сімей Львівської області. Щоб не допустити зростання напруження у суспільстві ПАТ «Львівгаз» звернулося з листами до Львівської обласної державної адміністрації з проханням посприяти у якнайшвидшому вирішенні питання з проведення спеціалізованого аукціону з продажу скрапленого газу для комунально-побутового споживання.

     «Скраплений газ постачається в населені пункти, які ще не газифіковані. Відповідно, сьогодні тисячі споживачів залишилися без елементарної можливості та умов для приготування їжі. При цьому, значна частина цих людей є соціально незахищеною категорією – пенсіонери та малозабезпечені сім'ї, які проживають у сільській місцевості. Для таких людей із невеликими доходами вартість газу має дуже велике значення», - наголосив Голова правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Зленко.

На сьогоднішній день скрапленим газом в Україні користується понад 2,5 млн. українських сімей, більша частина яких зарахована до соціально незахищених верств населення.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.10.11 р. № 1064 «Деякі питання організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу», скраплений газ для забезпечення комунально-побутових потреб населення області ПАТ «Львівгаз» закуповує на спеціалізованих аукціонах за цінами виробників, що дає можливість реалізовувати його споживачам за ціною, яка є вдвічі меншою ніж комерційна, інформує прес-служба.

«Якщо пільгова вартість одного балону для нашого споживача з доставкою коштує 132 гривні за балон газу, то комерційна вже сягає 350 гривень», – пояснює Володимир Зленко.

 
Інформаційна довідка
ПАТ «Львівгаз» - найстаріше вітчизняне підприємство у своїй галузі, а також одне з найбільших за рівнем газифікації та обсягами реалізації газу.
Споживачами компанії є 772,6 тис. домогосподарств Львівщини, що становить 73,94 % від загальної кількості домогосподарств області.
Щороку компанія «Львівгаз» транспортує близько двох мільярдів кубометрів природного газу до споживачів Львівщини. Найбільшими клієнтами ПАТ «Львівгаз» є ПАТ «Іскра», ТзОВ «Львівська картонно-паперова фабрика», ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч», ПАТ «Львівський жиркомбінат», яким компанія щомісячно транспортує від 200 до 400 тис. м3 природного газу.

Нагадаємо, що за ПАТ "Львівгаз" стоїть олігарх Дмитро Фірташ.

dailylviv.com

До теми

17:41 29 листопада 2021 р.

Призначення пенсії, оформлення субсидії і не тільки: у «Дії» запускають сім нових соцпослуг

З 29 листопада в "Дії" стали доступними нові послуги. Міністерство цифрової трансформації запустило на порталі державних послуг сім нових соціальних послуг, серед яких: оформлення субсидії, призначення або перераховування пенсії, оформлення довідок про страховий та трудовий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу