«Львівелектротранс» запроваджує нові види оплати та абонементних квитків

15:20 28 січня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Нововведення «Львівелектротрансу» не мають аналогів в Україні

Про це повідомили в понеділок, 28 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Львівелектротранс» запроваджує нові види оплати за проїзд в електротранспорті та нові види абонементних квитків. Із 1 лютого за рішенням виконкому Львівської міської ради у міських трамваях та тролейбусах будуть запроваджені нові види абонементних квитків.

«Серед нововведень – квитки на півтори години, на день та на 90 днів. Півторигодинний та денний абонементи передбачатимуть можливість пересадок. Зокрема це може бути зручно у таких зонах: проспект Свободи – Університет, площа Митна – площа Соборна, вулиця Підвальна – вулиця Руська, Приміський Вокзал – площа Кропивницького, вулиця Бандери – вулиця Митрополита Андрея, площа Осмомисла – вулиця Хмельницького, Площа Івана Франка – вулиця Шота Руставелі, вулиця Сахарова – вулиця Вітовського, вулиця Наукова – вулиця Княгині Ольги. та інші», – поінформували також у ЛМР.

«Завдяки можливості пересадки, для мешканців також стають доступними нові напрямки транспортного сполучення без додаткових затрат, наприклад: «вулиця Личаківська – Аеропорт (трамвай №2 + тролейбус №9)»; «Головний Вокзал – вулиця Грінченка (трамвай №6 + тролейбус №13) – альтернатива автобусу №31»; «Головний Вокзал – вулиця Пасічна (трамвай №1 + трамвай №2) – альтернатива автобусу №29»; «Головний Вокзал – Сихів (трамвай №9 + трамвай №8) – альтернатива автобусу №16, №32»; «Левандівка – Підзамче (трамвай №6 + тролейбус №12) – альтернатива автобусу №20», – розповіли також у ЛМР.

«На думку директора «Львівелектротрансу» Вячеслава Кокошка, «це революційне рішення, що суттєво змінить систему транспортної взаємодії у місті та стане ще однією підготовчою сходинкою на шляху запровадження загальноміського електронного квитка». Разом із новими видами квитків у місті запровадять також нові способи їх придбання», – поінформували також у ЛМР.

«Один із них – «SMS»-оплата, що стала можливою завдяки мобільному оператору «Vodafone Україна». Послуга передбачає придбання квитка шляхом надсилання короткого повідомлення на короткий номер», – розповіли також у ЛМР.

«Оплата проїзду за допомогою «SMS» – це ще одна можливість для пасажирів відмовитись від передавання готівки до водія через весь трамвайний вагон чи тролейбус, це економія паперу і, зрештою, полегшення роботи водія і звільнення його від обов’язків продавця квитків. Додатковою перевагою «SMS»-оплати є також те, що пасажир може запам’ятати у своєму телефоні набраний текст «SMS»-повідомлення – так званий код – і повторно надсилати його щоразу, їдучи в електротранспорті. Також пасажирам не потрібно нічого сканувати чи бути прив’язаними до мобільних додатків якогось із банків. Єдина умова здійснення «SMS»-оплати: на балансі мобільного рахунку абонента Vodafone повинні бути кошти. Цю послугу планують ввести до 1 березня цього року», – підсумував Костянтин Воробйов, заступник генерального директора «Vodafone Україна».

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

15:19 23 жовтня 2021 р.

Шкільні автобуси і меблі, Перший Західний, пасовища: куди ще пішли 206 млн грн бюджетних грошей

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 206 млн грн, з яких 58,2 млн грн спрямували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу