«Львівелектротранс» уклав кредитний договір із ЄБРР

13:45 18 січня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Керівник «Львівелектротрансу» й провідний банкір ЄБРР підписали кредитний договір щодо закупівлі 50 нових тролейбусів.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю, 18 січня: «Сьогодні відбулося підписання кредитного договору між ЛКП «Львівелектротранс» і Європейським банком реконструкції та розвитку щодо реалізації проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту. Проектом передбачено придбання 50 нових низькопідлогових тролейбусів, реконструкція тролейбусної контактної мережі та двох тролейбусних депо, розташованих на вулицях Промисловій і Тролейбусній».

Керівник «Львівелектротрансу» Вячеслава Кокошка зазначив: «Відповідно до підписаного договору буде закуповуватися 50 нових тролейбусів, також проведена реконструкція тролейбусних депо та реконструкція контактної мережі, щоб тролейбуси рухалися швидко, якісно, і графічно».

Натомість заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий розповів: «У цей проект входить закупівля 50 нових тролейбусів, реконструкція тролейбусної контактної мережі та реконструкція тролейбусного депо. Останнім пунктом для того, щоб ми почали закупівлю тролейбусів і реконструкцію, необхідно буде підписати договір гарантії між Львівською міською радою ЄБРР. Підписання цього договору заплановано приблизно на середину-кінець лютого. Щоб прискорити процес закупівлі 50 нових тролейбусів, з погодження ЄБРР, ми розпочали тендер на придбання тролейбусів раніше, щоб на момент підписання усіх договорів ми вже мали визначеного переможця».

Андрій Білий також зазначив: «Щодо реконструкції тролейбусної контактної мережі, то вже декілька проектів знаходиться на експертизі. Тому ми швидко зможемо почати проводити тендери на визначення підрядника і зможемо почати реконструкції. Передбачено замінити більшу частина аварійної контактної мережі під час цього проекту. Також зараз завершується розробка ТЕО на реконструкцію тролейбусного депо. Після цього ми оголосимо тендер на проектування. Отож, на кінець року плануємо мати вже частину реконструйованих контактних мереж, мати нові тролейбуси і мати проект на реконструкцію депо, ремонт якого розпочнемо наступного року».

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

15:19 23 жовтня 2021 р.

Шкільні автобуси і меблі, Перший Західний, пасовища: куди ще пішли 206 млн грн бюджетних грошей

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 206 млн грн, з яких 58,2 млн грн спрямували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу