«Львівелектротранс» придбає вживані трамваї

15:35 13 грудня 2017 р.


Фото: lviv.vgorode.ua

У «Львівелектротрансі» визнали, що він «потребує негайного оновлення рухомого складу і підвищенню якості технічного складу».

У комунальному підприємстві «Львівелектротранс» повідомили сьогодні, 13 грудня, що його «рухомий склад потребує негайного оновлення та підвищення якості технічного складу», відтак, запевнили: «Найефективніший спосіб – це закупівля вживаних трамваїв. З цією метою підприємство вивчається досвід Європи і досвід України щодо використання вживаних трамваїв».
«Згідно отриманих даних, у містах України курсує 26,2% вживаного електротранспорту, а саме 22,8% – це тролейбуси і 29,6% – трамваї. Найбільше вживаних трамваїв курсує на вулицях Вінниці – 78,7%. Найбільше вживаних тролейбусів у Миколаєві – 54,1%», – поінформували також у «Львівелектротрансі
Заступник директора «Львівелектротрансу» й радник міського голови Андрій Білий розповів: «Ми провели аналіз простоїв та технічних поломок рухомого складу «Львівелектротранс». Він показує, що підприємство потребує негайного оновлення рухомого складу і підвищенню якості технічного складу. Найефективніший спосіб – це закупівля вживаних трамваїв, у доброму стані, після заміни електро-частини. Один такий трамвай з доставкою сюди і розмитненням може коштувати до одного мільйона гривень. Тоді за 50 трамваїв ми мали б заплатити 50 мільйонів гривень. На сьогодні це найшвидший і найдешевший шлях».
Андрій Білий також зазначив: «Варіант придбання вживаного електротранспорту має підтримку серед фахівців транспортної галузі та депутатського корпуси ЛМР. Тому зараз вивчається досвід Європи і досвід використання вживаних трамваїв іншими містами України. Зокрема у містах України курсує 26,2% вживаного електротранспорту, а саме 22,8%  –  це тролейбуси і 29,6% – трамваї. Найбільше вживаних трамваїв курсує на вулицях Вінниці – 78,7%. Найбільше вживаних тролейбусів у Миколаєві – 54,1%».
Про це повідомили сьогодні, 13 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:13 25 вересня 2021 р.

2 млн на телеканал, 0,4 млн на стічні води, 0,5 млн на форум: куди пішли 164 млн з бюджету Львівщини

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 164 млн грн, з яких 47,5 млн грн скерували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

18:31 24 вересня 2021 р.

Водопостачання у Рудному планують відновити завтра, але бюджетні кошти Львова до приватного підприємства не попливуть

А якщо колективне підприємство «Теребля» не виконуватиме своїх функцій, то ЛМР знайде юридичні і технічні механізми для того, щоб забезпечити належне і якісне надання цієї послуги у Рудному.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу