«Львівелектротранс» повернув на маршрут ще один відновлений тролейбус

09:45 13 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді повідомили, що «на маршрути виїде ще один тролейбус «Skoda 14Tr», капітально відновлений силами тролейбусного депо ЛКП «Львівелектротранс».

Як розповів головний інженер тролейбусного депо Богдан Лата, цей тролейбус був виготовлений у Чехії ще у 1989 році. Під часйого  капітального ремонту у ньому повністю замінено обшивку кузова, оновлено інтер’єр салону, проведено ремонт або заміну всіх зношених агрегатів.

Окрім цього, тролейбус отримав панорамні вікна та електронний маршрутовказівник. А освітлення його салону стало світлодіодним, за рахунок чого скорочуються втрати електроенергії, а також збільшується ресурс акумуляторів.

Це вже другий тролейбус «Skoda 14Tr», капітально відремонтований, який зможе пропрацювати на маршрутах ще близько 10 років. Першим тролейбусом, який пройшов капітально-відновлювальний ремонт силами тролейбусного депо ЛКП «Львівелектротранс», був «Skoda 14Tr02/6», який із липня 2016 року успішно курсує на маршрутах.

Також силами ЛКП «Львівелектротранс» здійснено капітально-відновлювальний ремонт двох трамваїв «Tatra KT4SU» №1053 і 1030, які курсують на трамвайному маршруті №8. Про це повідомили сьогодні, 13 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:39 16 січня 2021 р.

Міноборони вперше розробило бронежилет за стандартами НАТО, який витримує добу у морській воді

У Міністерстві оборони України розроблено власну технічну специфікацію “Бронежилет модульний”. До цього Збройні Сили та військові формування в Україні закупівлю бронежилетів здійснювали за комерційними технічними умовами.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу