«Львівелектротранс» отримав два нові тролейбуси

12:20 19 грудня 2016 р.

Нові тролейбуси вже проходять процедуру тестування.

У Львівській міськраді повідомили щойно сьогодні, 19 грудня, що минулого тижня у тролейбусне депо ЛКП «Львівелектротранс» прибули із заводу СП «Електронтранс» два нові тролейбуси «Електрон» Т191.02. Речник ЛКП «Львівелектротранс» Антон Лягушкін розповів: «Навесні цього року департамент житлового господарства та інфраструктури оголосив тендер на постачання п’ять тролейбусів. Участь в тендері взяли два виробники тролейбусів – львівське СП «Електронтранс» та луцьке ДП «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан-Моторз». Львівський виробник запропонував нижчу ціну, відповідно із ним у червні 2016 року було заключено контракт на закупівлю п’ять нових низькопідлогових тролейбусів загальною вартістю 31 651 871 гривень».

Як кажуть у ЛКП «Львівелектротранс», нові тролейбуси зараз проходять процедуру тестування і приймання. Для роботи із пасажирами на маршрути вони вийдуть після проведення всіх процедур приймання і випробування. Спочатку тролейбуси будуть прийняті департаментом житлового господарства та інфраструктури, а потім передані ЛКП «Львівелектротранс».

Фахівці «Львівелектротрансу» зауважують, що у конструкцію тролейбусів внесено конструктивні зміни, які покращують умови роботи водіїв. начальник технічного відділу ЛКП «Львівелектротранс» Наталія Міхалік розповіла: «У перших тролейбусах «Електрон» для того, щоб замінити струмознімні вугільні вставки, водій повинен був піднятися по спеціальній драбинці. Для водіїв це було не дуже зручно, особливо в зимовий період. Тому виробник вніс в конструкцію тролейбуса певні зміни, щоб вугільні вставки можна було замінити із землі». 

Про це повідомили сьогодні, 19 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:01 25 січня 2021 р.

Як обрати страховий поліс КАСКО: визначаємо пріоритети

Універсальним способом захисту власного автомобіля від усіх негараздів є КАСКО. Цей термін означає комплексне страхування від можливих ризиків під час експлуатації транспортного засобу. І справді, сьогодні страхові компанії пропонують великий перелік ситуацій.

Рубрика: Економіка

15:07 25 січня 2021 р.

У Львівській облраді хочуть передати газотранспортні мережі у власність громад

А також відкликати ліцензії в тих газопостачальників, які встановили найвищу спекулятивну маржу задля отримання надприбутків в умовах карантинних обмежень і зменшення доходів громадян.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу