ЛКП «Львівавтодор» планує збудувати трамвайну колію на Сихів до листопада цього року

21:41 17 березня 2015 р.


Фото: Максим Баландюх / прес-служба Львівської міськради

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, упродовж весни та літа на проспекті Червоної Калини на проспекті Червоної Калини влаштовуватимуть трамвайні плити та рейки й триватиме будівництво диспетчерського пульту на розворотному кільці на вулиці Вернадського.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 17 березня, «Щоденному Львову»:

«З початку тижня у Львові відновили роботи з будівництва трамвайної колії на Сихів. Нагадаємо, що роботи були призупинені на час зимового періоду. Наразі роботи відновили на проспекті Червоної Калини.

На проспекті триватимуть роботи впродовж весни та літа: влаштовуватимуть трамвайні плити та рейки і триватиме будівництво диспетчерського пульту на розворотному кільці на вулиці Вернадського. Про це повідомив Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор».

Натомість головний інженер компанії «Онур» Олександр Добоні розповідає, що зараз працівники працюють 6 днів на тиждень з 8:00 до 19:00. Кількість працівників буде змінюватися в залежності від видів робіт, які виконуються (від 20 до 150 осіб).

Олександр Добоні також запевнив: «Роботи плануємо завершити до листопада 2015 року».

Нагадаємо, що матеріали, які застосовують при будівництві, перевіряються на якість та погоджуються компанією Інженера Egis-international. Як повідомив П`єр-Ів Тесьє, інженер, працівник групи компанії «Egis», усі роботи ведуться відповідно до правил отримання гранту. Жодних порушень немає.

А вже восени планують монтаж контактної мережі, влаштування вуличного освітлення, замощення плитки між трамвайними плитами та відновлення зеленої зони з висадкою насаджень вздовж трамвайної лінії, а відтак – і повне завершення робіт. Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор» щодо ситуації з колектором на вул. Угорській, наразі приймається рішення про вибір методу будівництва колектору (відкритий або тунельний) та очікуються графіки будівництва від підрядника. 

«Жодного обмеження руху через будівництво немає», – каже Олег Береза.  Також у підприємстві розповіли і щодо будівлі за адресою Навроцького 1, яка підлягає знесенню. Наразі проводиться оцінка майна (у зв'язку із зростанням курсу іноземної валюти) і планується викуп її містом.

Зазначимо, що наразі підряднику оплачено 5,4 млн. євро, з яких 2,8 млн. євро – грантові кошти та 2,6 млн. євро кредитні кошти. Грантова складова надана, як аванс на купівлю матеріалів. Залишок до оплати складає 12,4 млн. євро, з яких 6,8 млн. євро кошти міського бюджету, 3,4 млн. євро кредитні кошти ЄБРР та 2,2 млн. євро грант.

Нагадаємо, що також у Львові триває інформаційна кампанія «Я люблю трамвай», з метою інформування мешканців про хід будівництва та популяризацію еко-транспорту. На сайті tram.lviv.ua можна ознайомитися із фінансовими звітами, фоторепортажами, новинами.

Окрім цього, наступного тижня триватиме кампанія, власне на території мікрорайону Сихова: в людних місцях розмістять на банерах основну інформацію про трамвай на Сихів. В рамках кампанії також триває конкурс «Найкраще селфі в трамваї».

Довідка

Нагадаємо, що згідно з проектом будівництва, трамвайну колію на Сихів прокладуть по вул. Стуса вздовж просп. Червоної Калини, до «Санта-Барбари». Фінансування проекту охоплює кредит ЄБРР – 6 млн. євро, грант німецького уряду – 5 млн. євро і 6,8 млн. євро з міського бюджету. Будівництвом займається турецька компанія «Онур».

Буде прокладено близько 5,2 км колії. Будувати її будуть у дві фази: спершу – від вулиці Вернадського до вулиці Угорської, опісля – від вулиці Угорської до вулиці Свенціцького».

dailylviv.com

До теми

11:17 1 березня 2021 р.

Перші іпотечні кредити під 7% сьогодні отримали дві сім'ї: як віддаватимуть?

Іпотечний кредит під 7% - реальність для тих, хто заробляє небагато, але заплатить одразу четвертину вартості житла. При цьому загальна вартість житла в іпотеку на 20 років не повинна перевищувати 2,5 млн грн.

Рубрика: Економіка

11:05 1 березня 2021 р.

У Львові виборець встановив рекорд клопотань про матеріальну допомогу від депутатів міськради: 147 подань на 210 тисяч гривень

Другий результат в іншого виборця, який регулярно звертався у депутатські приймальні: 81 подання загалом на 137 тисяч гривень.

Рубрика: Економіка

10:41 1 березня 2021 р.

Блендер для смузі: особливості вибору

Мінімальний показник потужності повинен складати 550 Вт. Тому краще вибрати модель обладнання з показником 1,2-1,5 кВт.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу