ЛКП «Львівавтодор» планує збудувати трамвайну колію на Сихів до листопада цього року

21:41 17 березня 2015 р.


Фото: Максим Баландюх / прес-служба Львівської міськради

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, упродовж весни та літа на проспекті Червоної Калини на проспекті Червоної Калини влаштовуватимуть трамвайні плити та рейки й триватиме будівництво диспетчерського пульту на розворотному кільці на вулиці Вернадського.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 17 березня, «Щоденному Львову»:

«З початку тижня у Львові відновили роботи з будівництва трамвайної колії на Сихів. Нагадаємо, що роботи були призупинені на час зимового періоду. Наразі роботи відновили на проспекті Червоної Калини.

На проспекті триватимуть роботи впродовж весни та літа: влаштовуватимуть трамвайні плити та рейки і триватиме будівництво диспетчерського пульту на розворотному кільці на вулиці Вернадського. Про це повідомив Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор».

Натомість головний інженер компанії «Онур» Олександр Добоні розповідає, що зараз працівники працюють 6 днів на тиждень з 8:00 до 19:00. Кількість працівників буде змінюватися в залежності від видів робіт, які виконуються (від 20 до 150 осіб).

Олександр Добоні також запевнив: «Роботи плануємо завершити до листопада 2015 року».

Нагадаємо, що матеріали, які застосовують при будівництві, перевіряються на якість та погоджуються компанією Інженера Egis-international. Як повідомив П`єр-Ів Тесьє, інженер, працівник групи компанії «Egis», усі роботи ведуться відповідно до правил отримання гранту. Жодних порушень немає.

А вже восени планують монтаж контактної мережі, влаштування вуличного освітлення, замощення плитки між трамвайними плитами та відновлення зеленої зони з висадкою насаджень вздовж трамвайної лінії, а відтак – і повне завершення робіт. Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор» щодо ситуації з колектором на вул. Угорській, наразі приймається рішення про вибір методу будівництва колектору (відкритий або тунельний) та очікуються графіки будівництва від підрядника. 

«Жодного обмеження руху через будівництво немає», – каже Олег Береза.  Також у підприємстві розповіли і щодо будівлі за адресою Навроцького 1, яка підлягає знесенню. Наразі проводиться оцінка майна (у зв'язку із зростанням курсу іноземної валюти) і планується викуп її містом.

Зазначимо, що наразі підряднику оплачено 5,4 млн. євро, з яких 2,8 млн. євро – грантові кошти та 2,6 млн. євро кредитні кошти. Грантова складова надана, як аванс на купівлю матеріалів. Залишок до оплати складає 12,4 млн. євро, з яких 6,8 млн. євро кошти міського бюджету, 3,4 млн. євро кредитні кошти ЄБРР та 2,2 млн. євро грант.

Нагадаємо, що також у Львові триває інформаційна кампанія «Я люблю трамвай», з метою інформування мешканців про хід будівництва та популяризацію еко-транспорту. На сайті tram.lviv.ua можна ознайомитися із фінансовими звітами, фоторепортажами, новинами.

Окрім цього, наступного тижня триватиме кампанія, власне на території мікрорайону Сихова: в людних місцях розмістять на банерах основну інформацію про трамвай на Сихів. В рамках кампанії також триває конкурс «Найкраще селфі в трамваї».

Довідка

Нагадаємо, що згідно з проектом будівництва, трамвайну колію на Сихів прокладуть по вул. Стуса вздовж просп. Червоної Калини, до «Санта-Барбари». Фінансування проекту охоплює кредит ЄБРР – 6 млн. євро, грант німецького уряду – 5 млн. євро і 6,8 млн. євро з міського бюджету. Будівництвом займається турецька компанія «Онур».

Буде прокладено близько 5,2 км колії. Будувати її будуть у дві фази: спершу – від вулиці Вернадського до вулиці Угорської, опісля – від вулиці Угорської до вулиці Свенціцького».

dailylviv.com

До теми

16:32 27 травня 2022 р.

Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу