«Львівавтодор» підписав договір з ЄБРР про «трамвайний» кредит

15:17 27 грудня 2013 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Відтак Європейський банком реконструкції та розвитку надасть 6 млн. євро для прокладання колії до Сихова.

Її покладуть на вулиці Стуса й проспекті Червоної Калини, щоб продовжити трамвайну лінію №4 до Сихівського району Львова для сполучення його мешканців із центральною частиною міста. Довжина нової трамвайної лінії – 11,5 км в двоколійному вимірі.

За попередніми розрахунками, термін виконання цього проекту – від шести до восьми місяців. Його планують розпочати навесні 2014 року, а завершити – впродовж одного будівельного сезону. Тендер на проведення робіт із продовження трамвайного маршруту №4 до Сихова виграла компанія «ONUR». 

Для прокладання трамвайної колії до Сихова міська рада бере кредит ЄБРР на суму 6 млн. євро під 5,5%. Строк надання цієї позики – сім років, а умови погашення – 12-ма рівними частинами кожних півроку з однорічним пільговим періодом.

Окрім того, у бюджеті на 2014 рік місто повинно передбачити кошти для співфінансування проекту. Міський голова Андрій Садовий додає: «Але також ми отримуємо 5 млн євро гранту». 

Його обіцяє надати міністерство навколишнього середовища, охорони природи та безпеки реакторів Німеччини, грантову угоду з яким міська влада Львова планує підписати у лютому 2014 року. Про це повідомляє сьогодні, 27 грудня, прес-служба міської ради.

dailylviv.com

До теми

12:08 19 січня 2021 р.

Усі газопостачальні компанії виконуватимуть рішення Кабміну. Навіть РГК Фірташа

Газопостачальні компанії готові виконувати рішення уряду про тимчасове встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

11:45 19 січня 2021 р.

НКРЕКП чекає на пропозиції до проекту постанови про зниження тарифів для операторів ГРС від 3,5% до 30%

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), схвалила зниження тарифів на розподіл газу для низки операторів газорозподільних мереж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу