«Львівавтодор» отримав нового керівника

12:00 23 січня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконувачем обов’язків директора «Львівавтодор» призначено Оксану Єстеферову.

Про це повідомили в середу, 23 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Сьогодні під час загальноміської апаратної наради було представлено нового керівника комунального підприємства «Львівавтодор». Виконувачем обов’язків директора «Львівавтодору» стала Оксана Єстеферова».

«Оксана Єстеферова Вікторівна народилася 5 січня 1972 року в селі Пригір’є в Херсонській області. У 1994 році закінчила Херсонській індустріальний інститут, здобувши кваліфікацію спеціаліста інженера-технолога. Трудову діяльність розпочала у 2001 році на посаді контролера якості на трикотажній фабриці «Топаз», – поінформували також у ЛМР.

«До переходу на роботу в «Львівавтодор» Оксана Єстеферова працювала керівником проектів та програм компанії з іноземними інвестиціями «Procter & Gamble». А в грудні 2018 року стала заступником директора з економічних питань «Львівавтодору», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

До теми

16:04 16 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі майже 2 тисячі осель може залишитися без води і каналізації

На 1 жовтня заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення перед КП “Дрогобичводоканал” становила 16 млн 700 тис. грн. Споживачів, які боргують від 1 тис. грн і більше, налічується 1879.

Рубрика: Економіка

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу