Львів заплатить за кожен з 10 нових трамваїв по 2 мільйони 80 тисяч євро

14:16 2 вересня 2020 р.

Кредит - 12 млн євро - міська влада взяла у Європейського інвестиційного банку. Міський бюджет дофінансує ще 8,8 мільйона євро для придбання цих трамваїв у консорціуму «Спільне українсько-німецьке підприємство ТОВ «Електронтранс» і ТОВ «ЕлектронМаш».

Про відсотки, які доведеться платити міській скарбниці за цей банківський кредит, пресслужба ЛМР не повідомляє. 

Європейський інвестиційний банк є партнером України у фінансуванні інфраструктури громадського транспорту з 2007 р. Проєкт ЄІБ «Міський громадський транспорт України» — це рамковий кредит на 200 мільйонів євро для фінансування громадського транспорту в 11-ти містах України. Технічна допомога, фінансована ЄС, у межах цього проєкту допомагає Міністерству інфраструктури та містам-учасникам реструктуризувати та модернізувати сферу міського громадського транспорту України і сприяє поступовому наближенню до технічних нормативів, які б відповідали чинним стандартам ЄС.

Після проведення тендеру на вибір постачальника трамваїв переможцем визначено консорціум «Спільне українсько-німецьке підприємство ТОВ «Електронтранс» і ТОВ «ЕлектронМаш». . Ці компанії мають поставити місту 10 низькопідлогових багатосекційних трамваїв, довжиною 30,2 метра. Широкі двері та низький рівень підлоги вагонів трамваїв дозволять прискорити швидкість посадки-висадки пасажирів, особливо — пасажирів з дітьми та людей з інвалідністю.

«Закупівля нових низькопідлогових трамвайних вагонів — це один із двох основних шляхів оновлення трамвайного парку у Львові. Згідно з нашими планами, до кінця 2025 року ми маємо повністю оновити та осучаснити трамвайний парк, а саме — закупити 10 нових 5-секційних трамваїв та капітально відновити й модернізувати до 50 старих Tatra KT4-SU, і таким чином суттєво змінити якість громадського транспорту, забезпечити комфортне перевезення всіх наших пасажирів, зокрема й маломобільних людей. У цьому нас розуміє і підтримує Європейський інвестиційний банк, із яким ми реалізовуємо ці проєкти», — говорить директор львівського комунального підприємства «Львівелектротранс» Андрій Свищо.

GPS підтверджує нестачу громадського транспорту на маршрутах у Львові - член конкурсного комітету.

Громадський транспорт у Львовів не готовий до 1 вересня. Прогнозують колапс, - представниця комісії.

dailylviv.com

До теми

11:16 25 липня 2021 р.

Велике каналізування Підрясного у 86 разів дорожче, ніж мале - Рясне-Руського

Мешканці двох сіл Львівської ОТГ одночасно зареєстрували дві електронні петиції про каналізування населених пунктів. Їхні тексти суттєво відрізняються лише вартістю проектів.

Рубрика: Економіка

15:41 24 липня 2021 р.

Чотири підприємства заплатили найбільший податок за землю в області

14 % усієї плати за землю, що надійшла в першому півріччі до бюджету Львівщини, забезпечив найбільший платник – АТ „Укрзалізниця”. Про це повідомляють у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Рубрика: Економіка

12:18 24 липня 2021 р.

Назвали зарплату працівників Моршинського заводу мінеральних вод Оскар

Моршинський завод мінеральних вод «Оскар» відкрили у 1995 році, у 2007 підприємство пройшло масштабне оновлення та отримало один з найпотужніших виробничих комплексів в Україні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу