Львів сполучатимуть із Винниками 12-метрові автобуси

16:32 23 листопада 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

26 листопада для покращення транспортного сполучення Львова з Винниками на маршрут №29 виїдуть нові 12-метрові автобуси, а для мешканців нижньої частини Винників АТП-1 запускає шатл-бас – автобус «ЧАЗ», який у робочі дні курсуватиме за розкладом зі 6.30 до 21.00.

Про це повідомив директор ЛК «АТП-1» Орест Хамула. За його словами, «шатл-бас сполучатиме вулиці Забава та Франка з центральною частиною Винники, де пасажири зможуть зручно пересісти на автобуси №5а та №29».

У шатл-басі діятиме пересадковий квиток. Придбавши квиток у водія шатл-баса, пасажири зможуть пересісти в автобуси №5а і №29 безкоштовно. Для цього необхідно віддати водію автобуса №5а або №29 придбаний в шатл-басі квиток.

На зворотному шляху мешканці Винників платитимуть за проїзд у автобусах №5а і №29, а натомість пересідатимуть у шатл-бас безкоштовно. Так дістатися з нижньої частини Винник до центру Львова чи залізничного вокзалу можна буде, заплативши за вартість однієї поїздки.

Крім того, з понеділка на маршруті №29 (Винники – Залізничний вокзал Львова) розпочнуть курсувати 12 великих автобусів. Для зменшення дублювання маршрутів, автобус №5а курсуватиме повз Винниківське озеро. Маршрут автобуса №29, який проходить через Лисиничі та вулицею Тракт Глинянський, залишиться незмінним.

9 жовтня нові 12-метрові автобуси почали курсувати за маршрутом №5а, який сполучає Винники і площу Різні у Львові. Про це повідомили в п’ятницю, 23 листопада, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу