Львів просить кредит у ЄБРР для комунальних підприємств | Новини Львова

Львів просить кредит у ЄБРР для комунальних підприємств

17:08 22 квітня 2020 р.

  • 1

Про відсотки цієї банківської позики і строки її повернення Львівська міська рада ще не повідомляє.

За словами директорки департаменту економічного розвитку Ірини Кулинич, сьогодні відбулися перші перемовини Львова із представниками ЄБРР щодо надання близько 20 млн євро для компенсації втрат комунальних підприємств міста під час карантину. Наразі Львів чекатиме рішення кредитного комітету ЄБРР.

«Європейський банк реконструкції та розвитку для міст, які є дійсними партнерами, а місто Львів є якраз одним із них, готує програму для підтримки комунальних підприємств. Тобто це буде так звана компенсація від втрат, які зараз під час цієї кризи і коронавірусу мають наші комунальні підприємства. Йдеться приблизно про 20 млн євро. Ми сьогодні провели перші перемовини. Тепер ми чекаємо рішення кредитного комітету ЄБРР. Будемо чітко вже знати суму, готуємо для них пропозиції і зможемо таким чином мати дофінансування наших підприємств в їхніх основних потребах. Таку підтримку ще не отримувало жодне місто України, але Львів розглядають одним із перших, оскільки ми є одним із найбільших партнерів ЄБРР в Україні", — зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

Коментарі(1)

666

17:35 22 квітня 2020 р.

Відповісти

... кредитів Львів набрався конкретно ... а що надавалося як забезпечення (застава) кредитів в повідомленнях нема жодного слова ... і чого це отак фільтрувати свій "базар" ? ...

До теми

20:56 10 серпня 2020 р.

Новий опалювальний сезон на Новороздільській та Новояворській ТЕЦ знову під загрозою

Сьогодні відбулася нарада з врегулюванням проблемних питань Новороздільської та Новояворської ТЕЦ для уникнення зриву опалювального періоду та недопущення надзвичайної ситуації у містах Новояворівськ та Новий Розділ.

Рубрика: Економіка

18:50 10 серпня 2020 р.

Влада Львівщини розпродує в оренду ставки з землею за межами населених пунктів

Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації оголошує земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами, які відбудуться 10 вересня 2020 року об 11:00 год за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу