Львів оголосив тендер на сміттєпереробний комплекс

14:42 20 лютого 2018 р.


Фото: tvoemisto.tv

ЛКП «Зелене місто», якому надали в користування земельну ділянку на вулиці Пластовій, 13 для будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів, оголосило тендер на розроблення проектної документації в межах стадій «ТЕО» та «П».

Інформація про це розміщена на офіційному порталі оприлюднення інформації про публічні закупівлі України «ProZorro».

«Це є перший важливий крок на шляху до остаточного вирішення розташування комплексу. Тут я роблю наголос на «розташуванні», оскільки будуть громадські слухання і буде розглядатися Звіт про оцінку впливу на навколишнє середовище. Також це є значущий крок до проведення реального тендеру серед можливих компаній-постачальників обладнання. Тобто поясню, що без проходження державної експертизи проекту нема чого проводити тендер», - зазначив Вадим Ноздря, директор ЛКП «Зелене місто».

Технічне завдання, яке є складовою частиною тендерної документації, розроблено спільно з французькими консультантами з обов'язковим дотриманням не тільки державних будівельних норм, а й найкращих європейських практик, які застосовуються для таких об’єктів.

Концепція цього комплексу базується на ідеї максимально зменшити обсяги та, в першу чергу, залишковий об’єм перероблених відходів, які мають відправлятися на захоронення; відсортувати ресурсоцінну вторинну сировину та зменшити біологічну активність органічних відходів, а також передбачити можливість виробництва твердого умовного палива. Так, органічну фракцію буде відправлено на компостування для стабілізації та виробництва технічного компосту. Застосування опцій ручного сортування (попереднє сортування) дозволить максимально відібрати габаритні елементи відходів і фракції, які придатні для вторинної переробки. Передбачається, що застосування таких технологічних принципів дозволить зменшити на 55% об’єм відходів, що направлятимуться на захоронення.

Також Технічним завданням передбачена:

система очистки біогазів з ділянки компостування (аби унеможливити шкідливі викиди та неприємні запахи)

система збору та рециркуляції рідких стоків (аби унеможливити їх потрапляння у навколишнє середовище)

система моніторингу/аналізу повітря в зоні приймання (відходів) та в точках викидів повітря з системи очистки (біофільтри).

До складу документації стадії «ТЕО» повинен входити Звіт з оцінки впливу на довкілля, що є неодмінною передумовою проведення подальших громадських слухань. Технологічні рішення та можливість розташування комплексу на цій ділянці попередньо опрацьовані фахівцями Egis.

До кінця лютого планується оголошення 1-ї стадії Тендеру – «передкваліфікація» на обрання компанії-постачальника комплексного рішення (будівництво, постачання обладнання, гарантійна експлуатація).

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу