Львів обіцяє возити мешканців своїх "сіл" на пільгових умовах і за 7 грн

15:13 22 грудня 2020 р.

З 1 січня 2021 року почне юридично діяти Львівська міська територіальна громада. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійшли до цієї територіальної громади, виконавчий комітет міста затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Як наголошує Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, організація перевезення пасажирів з цих населених пунктів відбуватиметься на умовах, які діють зараз на території Львова. Зокрема, йдеться про пільгове перевезення та вартість проїзду. Натомість «обласні» маршрути, які зараз курсують до сіл і селищ, що увійшли до Львівської територіальної громади, обслуговують їх на інших умовах.

«Станом на сьогодні ми маємо постанову Кабінету Міністрів, яка прийнята у червні, про створення Львівської міської територіальної громади. Також маємо законодавчі документи, які регламентують діяльність ОТГ. Відповідно, зараз змінюється законодавча база і механізм транспортних перевезень мешканців, які проживають на території ОТГ.

До 1 січня 2021 року на території Львівської ОТГ діють угоди на перевезення, які були укладені Львівською ОДА. Зокрема, є 12 маршрутів, і є угоди, укладені з перевізниками на ці маршрути. Та ці угоди мають діяти до 1 січня.

На території м. Львова діє відповідний типовий договір на перевезення, де зазначено, що є пільгові перевезення, тобто має бути відшкодування міста за пільгове перевезення, діє відповідний тариф — це 7 грн. Натомість по діючих договорах, які є в ОДА з перевізниками, що працюють в населених пунктах, які увійшли до ОТГ, немає компенсації за пільгове перевезення, і вартість проїзду є різною — 15−17 грн.

Для того, щоб забезпечити якісне транспортне сполучення з населеними пунктами, які увійшли до Львівської ОТГ, у жовтні цього року ми прийняли рішення виконавчого комітету про затвердження 9 автобусних маршрутів, які мають курсувати до сіл, селищ і містечок, які будуть в ОТГ. З них 4 маршрути — це продовження діючих, а 5 - нових.

Зараз ми подали всі документи в поліцію для погодження паспортів маршрутів. Після погодження цих паспортів, будемо виносити на розгляд виконавчого комітету проект рішення, щоб терміном на три місяці укласти тимчасові угоди з перевізниками, щоб забезпечити перевезення на території ОТГ на умовах, які передбачені нашими нормативними документами, тобто, які діють на території міста Львова, а з 1 січня будуть діяти на території ОТГ. Це і можливість пільгового перевезення, і вартість проїзду 7 грн. Далі будемо оголошувати конкурс, щоб відповідно до чинного законодавства, його провести та визначити перевізників на ці маршрути вже на довший період", — розповіла Ірина Маруняк.

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

10 автобусних маршрутів, які обслуговують населені пункти Львівської ОТГ, не поїдуть: ЛМР не підписала угоду

dailylviv.com

До теми

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу