Львів добудує Народний дім у Великих Грибовичах на 10%

11:23 20 вересня 2021 р.

Народний дім у Великих Грибовичах модернізують. Остання сесія ЛМР підтримала таке рішення на користь мешканців Великих Грибовичів. Відтак, визначено замовника будівництва, який готовий вже робити перші фінансові вкладення, аби нарешті прискорити відкриття Народного дому.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«До слова, робіт сільрада виконала майже на 90%. Тепер черга за Львовом, будемо доробляти – Львів дбає про свої громади», - коментують у міському департаменті агломерації.

Отож, відтепер новим замовником будівництва Народного дому у Грибовичах є департамент міської агломерації ЛМР. Водночас, цей департамент відповідатиме і за охорону цього об'єкту.

Перший проект Народного дому розробляли ще 2006 року. Тому зараз він потребує доопрацювання, зокрема через технічно застарілу вентиляцію, котельні та інші технічні питання.

«Аби зберегти те, що вже є, а також максимально раціонально використати досить велике приміщення, треба коригувати документацію. Наразі департамент міської агломерації у своєму розпорядженні вже має кошти для нового проекту, який і визначить перелік робіт та загальну суму витрат. Уже найближчим часом оголосимо тендер для виготовлення проектно-кошторисної документації. Коригування проекту має завершитися до кінця року», – наголосив директор департаменту міської агломерації Юрій Лукашевський.

Окрім того, зважаючи на досить велику будівлю, її доречно використати більш функціонально. До прикладу, відкрити тут також Офіс громади, ЦНАП, організувати роботу філії банку, соціальних служб тощо. Хоча основна функція залишиться культурно-просвітницькою.


 

dailylviv.com

До теми

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

13:28 15 жовтня 2021 р.

Тисячі тонн: селяни на Львівщині скооперувалися для продажу органічних ягід у ЄС (відео)

150 тонн органічних ягід продало цього сезону в країни ЄС ФГ «Біоконцепт - Гарденія”. Наступного року фермерське господарство плануємо реалізувати близько 200 тонн лише органічної полуниці.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу