Лоукостеру «AtlasJet» дозволили авіаційні перевезення зі Львова

17:50 10 червня 2015 р.

  • 0


Фото: businessvisit.com.ua

У вівторок, 9 червня, комісія з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній Державної авіаслужби видала низку призначень на внутрішні та міжнародні напрямки.

Це перше, позачергове, засідання органу, який працює відповідно до нових правил, котрі вступили в силу 5 червня. З огляду на те, що час на подання та розгляд документів був обмежений, а ситуація вимагала термінових рішень, комісія розглянула лише частину заяв, зосередившись на тих напрямках, що не мають обмежень відповідно до угод про повітряне сполучення. Інші заявки будуть розглянуті на наступному засіданні комісії, яке заплановане на кінець червня.

Як інформують у Міністерстві інфраструктури України, за результатами засідання «AtlasJet» отримала дозволи здійснювати перевезення за маршрутами Львів-Москва, Львів-Мадрид, Одеса-Москва, Херсон-Стамбул, Запоріжжя-Стамбул, Київ-Кутаїсі. Регулярність всіх рейсів – сім разів на тиждень.

Компанія МАУ отримала вісім нових міжнародних призначень: Київ-Кутаїсі (3 рейси на тиждень), Одеса-Вільнюс (два рейси на тиждень), Одеса-Санкт-Петербург та Одеса-Москва (по сім рейсів на тиждень), Львів-Мадрид (один рейс на тиждень), Вінниця-Ґданськ (чотири рейси на тиждень), Вінниця-Берлін (три рейси на тиждень), Харків-Варшава (два рейси на тиждень). Всього комісія отримала 64 заявки від двох компаній: 29 заявок на міжнародні напрямки від AtlasJet та 25 заявок на нові напрямки від компанії МАУ (з яких чотири – на внутрішні українські рейси).

Крім цього, авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» подала документи на збільшення частоти рейсів на 10 міжнародних напрямках. Про це повідомили сьогодні, 10 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:57 29 травня 2020 р.

Садовий робить Чаплінського винуватцем "недобудов" у мікрорайоні «Під Голоском»

Міський голова Львова Андрій Садовий хоче призупинити видачу містобудівних умов та обмежень на нове будівництво у мікрорайоні «Під Голоском» доки там не будуть забезпечені належні об'єкти інфраструктури.

Рубрика: Економіка

Останні новини

23 тисяч кроків за зайцем замість 21 дня без сну: результат бджоловжалювання

Карантин на Львівщині продовжили до 1 червня

Львівська область на першому місці серед боржників зарплати медикам, - дослідження YouControl

Уже 51 смерть від COVID-19 на Львівщині

Садовий робить Чаплінського винуватцем "недобудов" у мікрорайоні «Під Голоском»

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу