Лоукостеру «AtlasJet» дозволили авіаційні перевезення зі Львова

17:50 10 червня 2015 р.


Фото: businessvisit.com.ua

У вівторок, 9 червня, комісія з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній Державної авіаслужби видала низку призначень на внутрішні та міжнародні напрямки.

Це перше, позачергове, засідання органу, який працює відповідно до нових правил, котрі вступили в силу 5 червня. З огляду на те, що час на подання та розгляд документів був обмежений, а ситуація вимагала термінових рішень, комісія розглянула лише частину заяв, зосередившись на тих напрямках, що не мають обмежень відповідно до угод про повітряне сполучення. Інші заявки будуть розглянуті на наступному засіданні комісії, яке заплановане на кінець червня.

Як інформують у Міністерстві інфраструктури України, за результатами засідання «AtlasJet» отримала дозволи здійснювати перевезення за маршрутами Львів-Москва, Львів-Мадрид, Одеса-Москва, Херсон-Стамбул, Запоріжжя-Стамбул, Київ-Кутаїсі. Регулярність всіх рейсів – сім разів на тиждень.

Компанія МАУ отримала вісім нових міжнародних призначень: Київ-Кутаїсі (3 рейси на тиждень), Одеса-Вільнюс (два рейси на тиждень), Одеса-Санкт-Петербург та Одеса-Москва (по сім рейсів на тиждень), Львів-Мадрид (один рейс на тиждень), Вінниця-Ґданськ (чотири рейси на тиждень), Вінниця-Берлін (три рейси на тиждень), Харків-Варшава (два рейси на тиждень). Всього комісія отримала 64 заявки від двох компаній: 29 заявок на міжнародні напрямки від AtlasJet та 25 заявок на нові напрямки від компанії МАУ (з яких чотири – на внутрішні українські рейси).

Крім цього, авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» подала документи на збільшення частоти рейсів на 10 міжнародних напрямках. Про це повідомили сьогодні, 10 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

22:06 12 травня 2021 р.

Президент підписав закони про пільгове розмитнення євроблях

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справляння податків і зборів, інших обов'язкових платежів, об'єктом оподаткування якими є транспортні засоби» № 1402-ІХ.Також Глава держави підписав Закон України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України» № 1403-ІХ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу