ЛОДА запевняє, що в березні на Львівщині зафіксовано найнижчі в Україні ціни на овочі

11:42 6 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, порівняно з іншими регіонами України, у нашій області найнижчими були ціни на картоплю та буряк.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 6 квітня, «Щоденному Львову»:

«Порівняно з іншими регіонами України, у Львівській області найнижчими були ціни на картоплю та буряк. За цінами на масло вершкове та сир м’який область на 3-му місці, на капусту та цибулю − на 4-му місці», – розповів директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський.

Такий висновок зроблено на підставі проведеного моніторингу рівня цін на основні продовольчі товари в області станом на 30 березня 2015 року. За словами Василя Лозинського, за середніми роздрібними цінами на хліб з борошна 1-го ґатунку область посідає 10-те місце серед регіонів України, на хліб житній, житньо-пшеничний – 11-те місце.

Окрім того, за інформацією департаменту, в області нижчими за середні по Україні були ціни на 16 із 25-ти товарів споживчого кошика. Зокрема, масло вершкове, жирністю 72-73% − 3-тє місце по Україні, капуста та цибуля – 4-те місце, олію соняшникову – 6-те місце, морква – 9, цукор −10. Вищими за середні в Україні були ціни на 9 товарів: зокрема на пшеничне борошно вищого ґатунку, макаронні вироби, молоко, жирністю 2,5% , та сметану».

dailylviv.com

До теми

19:02 6 травня 2021 р.

Працівникам райдержадміністрацій, які вивільняються через ліквідацію районів, виплатять ще 6,3 млн грн

Ухвалена постанова Кабінету Міністрів України «Про розподіл частини бюджетних призначень, передбачених у 2021 році за програмою «Забезпечення окремих видатків районних державних адміністрацій, пов’язаних з ліквідацією районів».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу