ЛОДА запевняє, що в березні на Львівщині зафіксовано найнижчі в Україні ціни на овочі

11:42 6 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, порівняно з іншими регіонами України, у нашій області найнижчими були ціни на картоплю та буряк.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 6 квітня, «Щоденному Львову»:

«Порівняно з іншими регіонами України, у Львівській області найнижчими були ціни на картоплю та буряк. За цінами на масло вершкове та сир м’який область на 3-му місці, на капусту та цибулю − на 4-му місці», – розповів директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський.

Такий висновок зроблено на підставі проведеного моніторингу рівня цін на основні продовольчі товари в області станом на 30 березня 2015 року. За словами Василя Лозинського, за середніми роздрібними цінами на хліб з борошна 1-го ґатунку область посідає 10-те місце серед регіонів України, на хліб житній, житньо-пшеничний – 11-те місце.

Окрім того, за інформацією департаменту, в області нижчими за середні по Україні були ціни на 16 із 25-ти товарів споживчого кошика. Зокрема, масло вершкове, жирністю 72-73% − 3-тє місце по Україні, капуста та цибуля – 4-те місце, олію соняшникову – 6-те місце, морква – 9, цукор −10. Вищими за середні в Україні були ціни на 9 товарів: зокрема на пшеничне борошно вищого ґатунку, макаронні вироби, молоко, жирністю 2,5% , та сметану».

dailylviv.com

До теми

14:56 26 травня 2022 р.

Модульне містечко для переселенців, яке закінчують будувати, буде поліпшеного комфорту, - Козицький

У Яворівському районі закінчують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

Рубрика: Економіка

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу