ЛОДА запевняє, що у Львівській області – найнижчі ціни на овочі, масло й домашній сир

17:00 3 квітня 2015 р.


Фото: ogo.ua

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, за даними моніторингу цін станом на 30 березня, на споживчому ринку нашої області найнижчими були ціни на картоплю та буряк.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 3 квітня, «Щоденному Львову»:

«За даними моніторингу цін станом на 30 березня 2015 року, на споживчому ринку Львівської області найнижчими були ціни на картоплю та буряк. За цінами на масло вершкове та сир м’який область на 3 місці, на капусту та цибулю – на четвертому місці серед регіонів України. 

За інформацією департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості ЛОДА, в області нижчими за середні по Україні були ціни на 16 із 25-ти товарів, що входять у моніторинг. Наприклад, хліб з борошна 1-го ґатунку (10-те місце по Україні), хліб житній, житньо-пшеничний (11-те місце), крупу гречану (11-те місце), рис (10-те місце), масло вершкове жирністю 72-73% (3-тє місце), сир м’який жирністю 9% (3-тє місце), яловичина (12-те місце), птиця (тушки курячі) (6-те місце), сало (14-те місце), олія соняшникова (6-те місце), цукор (10-те місце),  картопля та буряк (1 місце), капуста та цибуля (4-те місце), морква (9-те місце).

Вищими за середні по Україні були ціни на дев’ять товарів – борошно пшеничне вищого ґатунку (22-ге місце), макаронні вироби (17-те місце), молоко жирністю 2,5% (24-те місце), сметану (25-те місце), свинину (18-те місце), ковбасу варену І-го ґатунку (24-те місце), яйце куряче (21-ше місце), бензин марки А-95 та дизпальне (22-ге місце)».

dailylviv.com

До теми

14:56 26 травня 2022 р.

Модульне містечко для переселенців, яке закінчують будувати, буде поліпшеного комфорту, - Козицький

У Яворівському районі закінчують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

Рубрика: Економіка

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу