ЛОДА лобіює в Києві одноразову виплату підприємцям у сфері туризму

22:12 1 квітня 2021 р.

Фото до новини

Львівська обласна державна адміністрація звернулася до Кабінету Міністрів України з проханням про внесення КВЕДів зі сфери туризму для можливості отримання відшкодування для працівників (застрахованих осіб) за втрати, яких цей вид бізнесу зазнав за час обмежень карантину «червоної зони» (на Львівщині діє з 25 березня).

Днями Верховна Рада ухвалила законопроєкт Президента про надання допомоги підприємцям – застрахованим особам. У ньому йдеться про виплату за рахунок коштів державного бюджету по 8 000 гривень та додатково з місцевих бюджетів.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv

«До управління туризму та курортів звертались гіди з проханням про те, щоб їхні КВЕДи (класифікація видів економічної діяльності) внести до переліку тих, які отримують допомогу, – пояснює Віталій Загайний, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації. – Фактичної заборони діяльності у межах «червоної зони» немає, проте через карантинні обмеження туристичні потоки припинились і відповідно особи, задіяні в туристичній галузі, не мають роботи.

За ситуації, що склалася в країні, важливою є підтримка платників податків з боку держави. А Львівщина є найбільшим туристично-відпочинковим та курортним регіоном Західної України. Галузь посідає одне з провідних місць у сфері послуг та вважається однією з найбільш динамічних. Через те, вважаємо, що застраховані особи – підприємці туризму – потребують підтримки від держави».

Тож Львівська ОДА звернулася до Кабміну з пропозицією внести до Переліку основних видів економічної діяльності, які претендують на отримання одноразової допомоги від держави, застрахованих осіб зі сфери туризму за КВЕДом-2010:

- Клас 55.10 «Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування»;

- Клас 55.20 «Діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання»;

- Клас 56.10 «Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування»;

- Клас 56.21 «Постачання готових страв для подій»;

- Клас 56.30 «Обслуговування напоями»;

- Клас 79.11 «Діяльність туристичних агентств» (внутрішній туризм);

- Клас 79.12 «Діяльність туристичних операторів» (внутрішній туризм);

- Клас 79.90 «Надання інших послуг бронювання та пов’язана з цим діяльність» (послуги туристичних гідів);

- Клас 86.10 «Діяльність лікарняних закладів» (санаторно-курортні заклади).

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів