ЛМР спростила отримання дозволу на встановлення зарядних станцій для електромобілів

13:30 2 жовтня 2023 р.

Фото до новини

У Львові спростили процедуру отримання дозволу на встановлення зарядних станцій для електромобілів на комунальній землі.

Заявнику потрібно через ЦНАП подати відповідне звернення до департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури й там підготують весь пакет дозвільних документів. Далі підприємець має звернутися до районної адміністрації та отримати дозвіл на порушення благоустрою. І вже після цього може розпочинати роботи зі встановлення станції. Також не передбачається орендна плата за користування земельною ділянкою, на якій буде розміщена зарядна станція. Відповідне рішення ухвалили напередодні на сесії міськради.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Раніше ж заявнику треба було пройти досить довгу процедуру, аби укласти договір оренди конструктивних елементів. Зараз, на виконання змін до законодавства, ми максимально скорочуємо цю процедуру. Тепер заявнику, який виявив бажання розмістити станцію зарядки електромобіля,  необхідно звернутися до департаменту і ми своїми силами розробимо паспорт прив’язки тимчасової споруди та погодимо самостійно в управлінні архітектурі. Після цього  заявник має отримати дозвіл в райадміністрації на порушення благоустрою і може братися до робіт зі встановлення станції зарядки електромобілів», - розповів директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

Посадовець наголосив, що місто максимально лояльне до розміщення станцій електрозарядки. «Хочемо, щоб інфраструктура для електромобілів максимально розширювалася. Це надалі стимулюватиме використання екологічного транспорту», - наголосив Олег Забарило.

У Львові затверджено 18 локацій, призначених для розміщення станцій для зарядки електротранспорту.

Зараз у Львові електрозарядні станції розміщені переважно на приватних територіях.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів