ЛМР погодила умови кредиту ЄБРР на впровадження е-квитка

22:46 20 жовтня 2016 р.

Оснащення громадського транспорту засобами автоматизованого прийому та обробки платежів, розбудова мережі продажу й поповнення засобів оплати проїзду, розгортання центрів обслуговування користувачів, побудуваа системи центрального офісу та інтеграція з транспортними системами міста коштуватимуть 10 мільйонів євро.

Як повідомили сьогодні, 20 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, депутати ЛМР погодилися в четвер на її сесії з умовами кредиту ЄБРР для впровадження електронного квитка в громадському транспорті міста. За відповідну ухвалу проголосував 41 депутат.

Як зазначила очільниця міського департаменту економічної політики Ірина Кулинич, це – лише перша ухвала у складному процесі впровадження е-квитка в громадському транспорті Львова. Згідно з текстом рішення, обсяг кредиту становитиме 10 мільйонів євро, терміном на 13 років з пільговим періодом три роки після підписання кредитного договору.

Ці кошти мають намір використати на автоматизовану систему збору плати за проїзд, основні засоби, відповідне програмне забезпечення тощо. Тривалість реалізації заходів проекту складатиме близько двох років.

Відсоткова ставка за користування кредитними коштами – шестимісячна міжбанківська ставка Єврозони та маржа 7% річних. Позичальником за ухвалою визначено ЛКП «Львівавтодор», однак, аби гарантувати виконання ним зобов’язань, кредит нададуть під муніципальну гарантію.

Під час реалізації проекту передбачається здійснити оснащення громадського транспорту міста засобами автоматизованого прийому та обробки платежів, розбудувати мережу продажу та поповнення засобів оплати проїзду, розгорнути центри обслуговування користувачів, побудувати системи центрального офісу, здійснити інтеграцію з транспортними системами міста.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу