ЛКП не мають чим платити за вивіз відходів зі Львова, – ЛМР

17:10 26 лютого 2018 р.


Фото: leopolis.news

У міськраді запевнили: «Львівські комунальники не можуть розрахуватись за вивіз твердих побутових відходів через державні борги за пільги і субсидії».

Про це повідомили в понеділок, 26 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «Станом на сьогодні, 26 лютого, у Львові непогашеною залишається заборгованість в сумі 493 489,7 тисячі гривень за надані пільги та житлові субсидії на оплату енергоносіїв та житлово-комунальних послуг. Зокрема, за надані послуги теплопостачання – 218 560,1 тисячі гривень, за газопостачання – 205 245,7 тисячі гривень, за квартирну плату – 31 177,7 тисячі гривень, за електроенергію – 22 500,2 тисячі гривень, за водопостачання – 16 006 тисяч гривень. Ця заборгованість склалась у зв’язку з проведенням фінансування не в повному обсязі впродовж 2017 та 2018 років».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк розповіла: «Найбільша заборгованість за теплопостачання – 218,5 млн. гривень і газопостачання – 205 мільйонів гривень. Також маємо велику заборгованість по ЛКП, що зумовлює вже їхню заборгованість за вивіз твердих побутових відходів, обслуговування ліфтів, оплату за електроенергію».

«Не відшкодовано пільги і субсидії ЛМКП «Львівводоканал». Це спричиняє заборгованість «Львівводоканалу» за електроенергію. На підприємство надійшов лист від ПАТ «Львівобленерго», що в разі не погашення заборгованості буде відключено подачу електрики на об’єкти ЛМКП «Львівводоканал». Отож, ситуація напружена. Заборгованість по відшкодуванню пільг і субсидій не зменшується, а навпаки, зростає», – зазначила також  Ірина Маруняк

«З огляду на заборгованості по пільгах і субсидіях теплопостачальні підпримства неодноразово надсилали листи в міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та асоціацію «Укртеплоенерго». Від імені міського голови Львова були скеровані листи у всі профільні міністерства», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:32 27 травня 2022 р.

Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу