ЛААС зупинив двоставковий тариф, запроваджений виконкомом Львівської міськради

20:38 17 жовтня 2013 р.

  • 0

Львівський апеляційний адміністративний суд став на бік мешканців Львова, які не хочуть двоставкового тарифу на теплову енергію.

Львівський апеляційний адміністративний суд (ЛААС) 16 жовтня ц.р. постановив визнати протиправним рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №1189 від 20 жовтня 2006 року "Про двоставковий тариф на теплову енергію, тариф на підігрів води та послуги з централізованого опалення і підігріву води".

Також ЛААС постановив скасувати постанову Галицького районного суду м.Львова від 29 січня 2013 року і прийняти нову - якою задоволити позови житлового кооперативу №140 та об'єднання співвласників багатоквартирних будинків "Угорська-22".  

Апеляційні скарги до ЛААС на рішення Галицького районного суду м.Львова у справі за адміністративним позовом житлового кооперативу №140 до виконавчого комітету Львівської міської ради про визнання протиправним його рішення (про двоставковий тариф - "ЩЛ") подали 11 мешканців Львова.

Після того, як рішення ЛААС не буде оскаржене до адміністративного суду касаційної інстанції і відмінене нею, львів’яни матимуть право через суд вимагати матеріального відшкодування від виконкому ЛМР за те, що через його незаконні рішення переплачували за тепло впродовж кількох років.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

Останні новини

ОДА перерахувала на потреби області 415,2 млн. гривень

Троє львів’янок отруїлися чадним газом

На дорогах Львівщини загинули пішоходи

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу