ЛААС зупинив двоставковий тариф, запроваджений виконкомом Львівської міськради | Новини Львова

ЛААС зупинив двоставковий тариф, запроваджений виконкомом Львівської міськради

20:38 17 жовтня 2013 р.

  • 0

Львівський апеляційний адміністративний суд став на бік мешканців Львова, які не хочуть двоставкового тарифу на теплову енергію.

Львівський апеляційний адміністративний суд (ЛААС) 16 жовтня ц.р. постановив визнати протиправним рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №1189 від 20 жовтня 2006 року "Про двоставковий тариф на теплову енергію, тариф на підігрів води та послуги з централізованого опалення і підігріву води".

Також ЛААС постановив скасувати постанову Галицького районного суду м.Львова від 29 січня 2013 року і прийняти нову - якою задоволити позови житлового кооперативу №140 та об'єднання співвласників багатоквартирних будинків "Угорська-22".  

Апеляційні скарги до ЛААС на рішення Галицького районного суду м.Львова у справі за адміністративним позовом житлового кооперативу №140 до виконавчого комітету Львівської міської ради про визнання протиправним його рішення (про двоставковий тариф - "ЩЛ") подали 11 мешканців Львова.

Після того, як рішення ЛААС не буде оскаржене до адміністративного суду касаційної інстанції і відмінене нею, львів’яни матимуть право через суд вимагати матеріального відшкодування від виконкому ЛМР за те, що через його незаконні рішення переплачували за тепло впродовж кількох років.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:23 2 липня 2020 р.

Автобус №28 в Рудне - збитковий, - мерія

Уже тиждень як відновив свою роботу автобусний маршрут № 28. На маршруті працює три машини. Однак завантаженість автобусів становить лише 25%, відповідно збитки ЛК АТП № 1, яке обслуговує цей маршрут, вже становлять 30 тис грн.

Рубрика: Економіка

19:34 2 липня 2020 р.

Український лоукостер скасував рейси зі Львова

З 5 липня 2020 року авіакомпанія SkyUp Airlines продовжить виконувати польоти за п’ятьма з оголошених раніше восьми напрямків внутрішньоукраїнської програми. Скасування рейсів торкнеться польотів між Львовом та Харковом, а також із Києва до Львова та Харкова.

Рубрика: Економіка

14:04 2 липня 2020 р.

У львівські суди хотіли занести півтори тисячі одиниць зброї

З січня до липня 2020 року співробітники територіального управління Служби судової охорони у Львівській області попередили пронесення до приміщень суду 1453 заборонених предметів,

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові, Винниках, Брюховичах та Рудному заборонили роботу нічних клубів

У Чехії та Польщі - найменше безробітних серед країн ЄС

Автобус №28 в Рудне - збитковий, - мерія

План району "Під Голоском" розрахований на 26 тис мешканців. Обіцяють новий

Український лоукостер скасував рейси зі Львова

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу