ЛААС зупинив двоставковий тариф, запроваджений виконкомом Львівської міськради

20:38 17 жовтня 2013 р.

Львівський апеляційний адміністративний суд став на бік мешканців Львова, які не хочуть двоставкового тарифу на теплову енергію.

Львівський апеляційний адміністративний суд (ЛААС) 16 жовтня ц.р. постановив визнати протиправним рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №1189 від 20 жовтня 2006 року "Про двоставковий тариф на теплову енергію, тариф на підігрів води та послуги з централізованого опалення і підігріву води".

Також ЛААС постановив скасувати постанову Галицького районного суду м.Львова від 29 січня 2013 року і прийняти нову - якою задоволити позови житлового кооперативу №140 та об'єднання співвласників багатоквартирних будинків "Угорська-22".  

Апеляційні скарги до ЛААС на рішення Галицького районного суду м.Львова у справі за адміністративним позовом житлового кооперативу №140 до виконавчого комітету Львівської міської ради про визнання протиправним його рішення (про двоставковий тариф - "ЩЛ") подали 11 мешканців Львова.

Після того, як рішення ЛААС не буде оскаржене до адміністративного суду касаційної інстанції і відмінене нею, львів’яни матимуть право через суд вимагати матеріального відшкодування від виконкому ЛМР за те, що через його незаконні рішення переплачували за тепло впродовж кількох років.

dailylviv.com

До теми

17:52 5 травня 2021 р.

На Львівщині 92 дітей скористалися реабілітаційними послугами

Станом на 1 квітня 2021 року у Львівській області 37,4 тис. осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю отримали державну соціальну допомогу на загальну суму понад 265,6 млн гривень.

Рубрика: Економіка

17:31 5 травня 2021 р.

У Львові однаково подорожчає проїзд у маршрутках, трамваях і тролейбусах

Вартість проїзду у львівських маршрутках - 10 гривень - уже погодила регіональна філія антимонопольного комітету. Тому в міськраді Львова почали готувати проєкт рішення, який невдовзі розглянуть.

Рубрика: Економіка

15:43 5 травня 2021 р.

Поїзд Чернівці-Львів ходитиме до Луцька. Маршрут

З 6 травня цього року регіональний поїзд № 701/702 Чернівці – Львів курсуватиме до Луцька. Це допоможе розвантажити автошляхи та зменшити затори, які утворилися через обвал автомобільного мосту в селі Гайок на автодорозі Львів – Луцьк.

Рубрика: Економіка

13:10 5 травня 2021 р.

Банк реструктуризував борг Першої приватної броварні

За даними секретаріату з фінансової реструктуризації, Укрексімбанк завершив процедуру фінансової реструктуризації заборгованості ТОВ “Перша приватна броварня” і ПрАТ “Пиво-безалкогольний комбінат “Радомишль”.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу