«Київпастранс» придбає сім львівських трамваїв

18:30 14 червня 2017 р.


Фото: eltrans.electron.ua

Львівське українсько-німецьке підприємство «Електронтранс», яке входить до складу корпорації «Електрон», виграло тендер на поставку комунальному підприємству «Київпастранс» семи трамвайних вагонів з низьким рівнем підлоги на суму 301 мільйон гривень.

Про це повідомляється на сайті електронної системи публічних закупівель «Prozorro». Згідно з оприлюдненими даними, «Електронтранс» за результатами тендеру підпише з «Київпастрансом» контракт на поставку до 29 грудня 2017 року семи низькопольних трамвайних вагонів довжиною понад 30 метрів.

У тендері брали участь дві компанії – «Електронтранс» і «Торговий дім УКВЗ-Україна». Найнижчу ціну на автомобілі запропонував «Електронтранс».

Про це повідомили сьогодні, 14 червня, в інформаційній агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

23:18 28 вересня 2020 р.

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 грн через кредити Львівської міської ради, - Синютка

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 гривень через кредити Львівської міської ради. Чиновники мерії свідомо залізли у кишені і гаманців жителів міста, набираючи все нові й нові кредити, які скеровують не на прибуткові проєкти, а фактично проїдають.

Рубрика: Економіка

15:52 28 вересня 2020 р.

Вулицю Бандери у Львові ремонтуватимуть довго і дорого. Зміни в русі транспорту

Від сьогодні стартували масштабні ремонтні роботи з реконструкції вул. С. Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно і розпочалися з відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км.

Рубрика: Економіка

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу