«Київпастранс» придбає сім львівських трамваїв

14:45 15 липня 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

Корпорація «Електрон» виготовить для столиці трамваї довжиною понад 30 метрів для колії шириною 1524 мм.

Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс», яке входить до складу корпорації «Електрон», виграло великий тендер на постачання місту Києву семи трамваїв. Повідомлення тендерної комісії про акцепт пропозиції львівських машинобудівників розміщене у «Віснику державних закупівель». Вартість акцептованої пропозиції 183 млн. 750 тисяч грн. Замовником нових трамваїв для столиці виступило Комунальне підприємство «Київпастранс».

Після підписання договору корпорація «Електрон» виготовить для столиці трамваї довжиною понад 30 метрів для колії шириною 1524 мм. Це однопросторові вагони з 100% низьким рівнем підлоги великої пасажиромісткості – кожен із них розрахований на 287 чоловік.

Президент корпорації «Електрон» Юрій Бубес прокоментував цю новину так: «Ми, звичайно, задоволені, що тендерною комісією «Київпастрансу» акцептовано нашу пропозицію. Зараз ми готуємось до підписання договору, і коли всі процесуальні дії згідно чинного законодавства будуть виконані, ми розпочнемо виконання цього важливого для нас замовлення».

Про це повідомили сьогодні, 15 липня, на сайті телевізійного «5 каналу».

dailylviv.com

До теми

17:41 29 листопада 2021 р.

Призначення пенсії, оформлення субсидії і не тільки: у «Дії» запускають сім нових соцпослуг

З 29 листопада в "Дії" стали доступними нові послуги. Міністерство цифрової трансформації запустило на порталі державних послуг сім нових соціальних послуг, серед яких: оформлення субсидії, призначення або перераховування пенсії, оформлення довідок про страховий та трудовий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу