Китайська компанія готова збудувати на Львівщині сміттєпереробний завод

21:55 22 червня 2016 р.


Фото: druzhba.uz.ua

Менеджер компанії «Beijing Fmenthyst-Light Science» Гуо Суфен запевнила: «Ми готові розташувати тут наші виробничі потужності. Проте наше найбільше зацікавлення – це будівництво сміттєпереробного заводу».

«У середу, 22 червня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками бізнесу Китаю», – повідомили сьогодні, 22 червня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Іноземні підприємці висловили зацікавлення щодо подальшої співпраці у паливно-енергетичній сфері. У розмові Олег Синютка запевнив іноземних гостей у максимальній підтримці з боку облдержадміністрації та повному супроводі їх інвестиційних проектів на території області.

«Львівщина – безпечний регіон, який має стабільне зростання обсягів промислового виробництва. А обсяг інвестицій є одним із найбільших в Україні, – наголосив Олег Синютка – Проте сьогодні ми констатуємо відсутність китайського капіталу і налагоджених зв’язків з китайськими компаніями. Для нас сьогодні найбільш актуальними є вкладення в енергозберігаючі технології, а також використання технологій, пов’язаних з екобезпекою. Тому, якщо Ваші компанії приймуть рішення про інвестування, то ми забезпечимо повний супровід такого проекту».

Менеджер консорціуму виробників енергоощадних ламп Ву Джао, від імені китайської делегації, подякувала за нагоду обговорити можливість інвестицій й зазначила: «Ми усвідомлюємо, що Україна, яка відкриває свої міжнародні ринки, відіграє надзвичайно важливу роль на східному і світовому ринках. Тому ми звертаємо велику увагу на співпрацю з вашою державою, зокрема у паливно-енергетичному секторі».

Також про намір розташувати на Львівщині своє виробництво розповіла менеджер компанії «Beijing Fmenthyst-Light Science» Гуо Суфен, яка запевнила: «Ми готові розташувати тут наші виробничі потужності. Проте наше найбільше зацікавлення – це будівництво сміттєпереробного заводу».

Своєю чергою, Олег Синютка додав: «Будівництво такого заводу є дуже актуальним на сьогодні і Львівська ОДА готова розглянути усі можливі форми співпраці. Ми підшукаємо Вам земельну ділянку, поінформуємо про складові сміття і допоможемо в отриманні дозвільних документів, пов’язаних з екологічною безпекою».

Під час зустрічі також лунали пропозиції китайських компаній щодо будівництва заводу з виготовлення освітлення, очистки стічних вод, енергоощадних технологій та інші. На завершення китайським партнери отримали детальну інформацію щодо напрямків розвитку потенційної співпраці».

dailylviv.com

До теми

16:55 22 квітня 2021 р.

За державний кошт проведуть інтернет до трьох тисяч сіл

Цьогоріч у Держбюджеті України передбачено 500 мільйонів гривень на під’єднання до оптичного інтернету сільських громад. Насамперед йдеться про інтернетизацію соціально важливих закладів - шкіл, лікарень, ЦНАПів, бібліотек та будинків культури.

Рубрика: Економіка

14:45 22 квітня 2021 р.

Три тваринницькі підприємства на Львівщини офіційно вирощуватимуть племінних корів і свиней

20 квітня департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено виїзне засідання регіональної експертної комісії з розгляду матеріалів на присвоєння відповідного статусу суб’єкта з племінної справи у тваринництві.

Рубрика: Економіка

12:56 22 квітня 2021 р.

Червоноград, Львів, Славське: назвали найбагатші і найбідніші громади Львівщини

Для кращого розуміння фінансового становища громад, можливостей ефективного функціонування та перспектив їх розвитку департамент фінансів Львівської ОДА оцінив та сформував рейтинг громад за окремими фінансовими показниками за підсумками першого кварталу роботи.

Рубрика: Економіка

12:38 22 квітня 2021 р.

В одному з районів Львова помиють пам'ятники на 800 тис грн

Галицька районна адміністрація заплатить приватній підприємиці Оксані Луць 799 тис. грн за послуги з очищення та поточного ремонту міських пам’ятників. Йдеться про 17 об’єктів в центрі міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу