Квитки у львівських автобусах – без голограми

11:00 1 лютого 2019 р.


Фото: facebook.com/igor.zinkevych

Депутат Львівської міської ради й голова виконкому ГОГ «Варта 1» Ігор Зінкевич підозрює, що сім гривень – не остаточна ціна проїзду в маршрутних автобусах.

Депутат Львівської міської ради й голова виконкому громадської організації «Варта 1» Ігор Зінкевич написав у п’ятницю, 1 лютого, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Квитки лежать пачками у водія, бери – не хочу! На жаль не всі розуміють що вимагати квиток потрібно!!!».

Ігор Зінкевич також опублікував фото квитків у маршрутних автобусах Львова й зазначив: «Голограми, як бачите, ще не зробили, мабуть і не зроблять, бо сім гривень – то ще не кінцева сума за проїзд, я так підозрюю... Вимагайте квиток у перевізника – це хоч якийсь контроль за необлікованою готівкою перевезень у Львові і факт, що ви оплатили проїзд і маєте право вимагати якісних послуг за свої кошти чи при на стані нещасного випадку вимагати компенсації (хоч і дивлячись на цей квиток, щось підозрюю, що це не дуже буде легко в суді)».

dailylviv.com

До теми

10:16 27 листопада 2021 р.

Відповідатимуть персонально: назвали установи Львівщини, керівники яких не уклали угоди на газ по 16,8 грн/куб. м

До 1 грудня бюджетні установи повинні укласти угоди на постачання природного газу з новим постачальником ТзОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», який передбачив ціну природного газу на рівні 16,8 грн/куб. м. ​

Рубрика: Економіка

22:12 26 листопада 2021 р.

Завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в селі Грабово

Ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу