Квитки у львівських автобусах – без голограми

11:00 1 лютого 2019 р.


Фото: facebook.com/igor.zinkevych

Депутат Львівської міської ради й голова виконкому ГОГ «Варта 1» Ігор Зінкевич підозрює, що сім гривень – не остаточна ціна проїзду в маршрутних автобусах.

Депутат Львівської міської ради й голова виконкому громадської організації «Варта 1» Ігор Зінкевич написав у п’ятницю, 1 лютого, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Квитки лежать пачками у водія, бери – не хочу! На жаль не всі розуміють що вимагати квиток потрібно!!!».

Ігор Зінкевич також опублікував фото квитків у маршрутних автобусах Львова й зазначив: «Голограми, як бачите, ще не зробили, мабуть і не зроблять, бо сім гривень – то ще не кінцева сума за проїзд, я так підозрюю... Вимагайте квиток у перевізника – це хоч якийсь контроль за необлікованою готівкою перевезень у Львові і факт, що ви оплатили проїзд і маєте право вимагати якісних послуг за свої кошти чи при на стані нещасного випадку вимагати компенсації (хоч і дивлячись на цей квиток, щось підозрюю, що це не дуже буде легко в суді)».

dailylviv.com

До теми

19:24 26 жовтня 2020 р.

Пасічникам Львівщини скерували майже 10 млн грн дотації за бджолосім’ї

Відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», у 2020 році з державного бюджету передбачено дотацію для пасічників, які утримують понад 10 бджолосімей.

Рубрика: Економіка

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу