Критична ситуація із зарплатою на шахтах Львіввугілля: відкрито провадження

13:50 21 квітня 2021 р.

Фото до новини

Через критичну ситуацію щодо заборгованості із виплати заробітної плати на шахтах ДП «Львіввугілля» відкрито провадження.

Про це Dailylviv повідомили у пресслужбі Уповноваженої ВРУ з прав людини.

За словами Уповноваженої ВРУ з прав людини, Людмили Дениссової, на шахтах ДП «Львіввугілля» склалася критична ситуація щодо заборгованості із виплати заробітної плати шахтарям, спричинена непроведенням з ДП «Львіввугілля» розрахунків за відвантажену споживачам вугільну продукцію.

За офіційними даними Державної служби з питань праці в Україні спостерігається збільшення заборгованість із заробітної плати перед шахтарями, яка на 19.04.2021 становить понад 125 млн грн. Ситуація із заборгованістю змусила працівників шахти «Степова» ДП «Львіввугілля» вдатися до радикальних дій та зупинити роботу.

 «Напередодні зазначених подій до мене надійшло відповідне звернення представників Львівської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості та регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда щодо погашення заборгованості із заробітної плати на шахтах ДП «Львіввугілля», за яким мною відкрито провадження», - наголосила Людмила Денісова.

Уповноважений ВРУ з прав людини також повідомила, що задля поновлення порушених конституційних прав працівників вона звернулася до Міністерства енергетики України та головного управління Державної служби України з питань праці у Львівській області з вимогою невідкладно вжити дієвих заходів для розв’язання згаданого проблемного питання.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів