Кращим водоканалом в Україні визнали львівський – за найбільший сморід

15:04 17 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Асоціація «Укрводоканалекологія» підбила підсумки щорічного конкурсу на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України.

«Львівводоканал» визнали кращим підприємством водопровідно-каналізаційного господарства України», – повідомили сьогодні, 17 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Асоціація «Укрводоканалекологія» підвела під час Міжнародної науково-практичної конференції, яка відбулася 11-12 лютого у місті Яремче, підсумки щорічного конкурсу на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України. Відтак, за підсумками фінансово-господарської діяльності у 2014 році серед водоканалів, які обслуговують понад 500 тисяч абонентів, ЛМКП «Львівводоканал» посіло перше місце та отримало спеціальну відзнаку за якісну питну воду.

Директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський зазначив із цього приводу: «У водопровідному господарстві проблем ніколи не бракує, відтак, для нас ця відзнака стала приємною несподіванкою. Щоразу під час зустрічей керівників водоканалів  ми обговорюємо типові питання: відсутність реальних кроків по реформуванню галузі, протиріччя у законодавстві, заполітизовану тарифну політику. Однак львівський водоканал справді докладає багато зусиль для налагодження стабільного розвитку, модернізації підприємства, залучення інвесторів для впровадження енергозберігаючих екологічних технологій та пошуку найраціональніших технічних рішень», - 

Міжнародна конференція «Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства» була 11-ю традиційною зустріччю, яка зібрала керівників підприємств водопровідно-каналізаційної галузі, представників науково-дослідних установ, вітчизняних та зарубіжних профільних асоціацій з метою сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, розвитку ринку комунальних послуг та підвищення їх якості.  У межах конференції відбулися засідання круглих столів за участю представників водопровідно-каналізаційного господарства Польщі, Чесько-Середньоазійської Торгової Палати, Дунайського басейну, Боварського Міністерства охорони навколишнього середовища і захисту прав споживачів. Загалом, у конференції взяло участь 230 осіб».

dailylviv.com

До теми

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу