Козицький закликав купувати товари «Зроблено в Україні» чи «Made in Ukraine»

23:52 29 лютого 2024 р.

Фото до новини

Близько 40% від вартості товару українського виробника повертається у бюджет як сплата податків та зборів, що трансформуються у дрони, припаси чи грошове забезпечення для воїнів.

Про це повідомив начальник ЛОВА Максим Козицький, пише DailyLviv.com.

Останні місяці були випробуванням для українського бізнесу через блокаду зерна на польському кордоні. Блокада кордону з польської сторони, яку вчинили окремі «активісти», негативно позначилась не тільки на експорті зерна, а й загалом на всіх експортерах через українсько-польський кордон. На жаль, про загрозу польському ринку зі сторони українських товарів заговорили і вищі посадові особи наших сусідів.  

На моє переконання, ситуацію слід врегулювати на рівні Урядів і жодні непорозуміння не повинні руйнувати дружніх стосунків двох народів.

Водночас я не можу заперечити очевидне – економіка України, і так ослаблена війною, окупацією частини територій, виїздом громадян за кордон, отримала новий удар через фактичне обмеження експорту. 

У таких умовах, коли кожна гривня в бюджеті може перетворитись на снаряд чи дрон, яких дуже потребують наші захисники, наш обов’язок – максимально допомогти українській економіці, нашому товаровиробнику, нашим підприємцям. 

Близько 40% від вартості товару українського виробника так чи інакше повертається у бюджет – у вигляді сплати податків та зборів, які трансформуються у дрони, припаси чи грошове забезпечення для наших воїнів!

Звертаюсь до жителів Львівщини, підтримайте українську економіку, українського виробника. Вибираючи товари на полицях магазинів, шукайте на них позначку «Зроблено в Україні» чи «Made in Ukraine». Надайте перевагу своєму!"- зазначив Козицький.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів