Кожну новорічну ялинку на Львівщині маркуватимуть биркою або самоклейкою стрічкою зі штрих-кодом

17:10 28 листопада 2023 р.

Фото до новини

Штраф за кожну незаконно зрубану новорічну ялинку становить від 510 гривень.

Про це DailyLviv.com повідомили у західному міжрегіональному управлінні лісового та мисливського господарства під час наради з питань охорони хвойних насаджень у різдвяно-новорічний період 2023-2024 рр.

Участь у нараді взяли представники Головного управління Національної поліції України у Львівській області, Управління патрульної поліції у Львівській області, Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА, Карпатського лісового офісу ДП «Ліси України» та постійні лісокористувачі області.

За підсумками наради прийняті спільні заходи щодо посилення запобігання правопорушенням під час періоду заготівлі та реалізації дерев хвойних порід в передріздвяний період.

Читайте також: Лісівник-багач. Елітні авта, зливки золота, коштовності, $4 млн в готівці

Як і в попередні роки, кожну новорічну ялинку маркуватимуть биркою або самоклейкою стрічкою зі штрих-кодом, яка містить інформацію про місце заготівлі, що підтверджує законність її реалізації.

Щоб запобігти незаконній заготівлі та реалізації новорічних ялинок у Львові та у Львівській області, будуть створені спільні рейдові групи за участі державної лісової охорони, представників правоохоронних та природоохоронних органів та постійних лісокористувачів області.

Штраф за кожну незаконно зрубану новорічну ялинку становить від 510 гривень та нараховується шкода завдана лісовому господарству, розмір якої за одне дерево в залежності від діаметра становить від 759 грн.

Нагадаємо, у Львові визначили 23 місця, де продаватимуть ялинки.  До війни, у 2021-2022 роках, ялинки продавали на 18 локаціях.

Читайте також: Лісівника-багача арештували. Віддасть усі долари, що знайшли, випустять

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів