Концепцію ООН з чистого виробництва презентують на економічному форумі у Львові

13:45 29 вересня 2015 р.

Потенційних інвесторів, які шукають нові бізнес-майданчики, непокоять два питання: «в Україні війна» і «що ви робите, аби побороти корупцію». На цьому тлі Львівщину вони вважають найбільш приваблививим регіоном для ведення бізнесу.

Про це сьогодні, 29 вересня, під час прес-конференції на тему: «Проведення у Львові XV міжнародного економічного форуму», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський
8 та 9 жовтня у Львові під гаслом «Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність» відбудеться XV Міжнародний економічний форум. У ньому візьмуть участь делегації з Польщі, Словаччини, Німеччини, Угорщини, Латвії, Австрії, Канади, Туреччини та Узбекистану. 

- Форум буде проходити в форматі пленарного засідання та роботи в секціях за більш конкретними тематиками. 8 числа все буде проходити на «Арені Львів». 9 числа – виїзд на підприємства, які досягнуть домовленостей під час першого робочого дня. А також секції будуть працювати на «Арені Львів» та в Трускавці, - каже Василь Лозинський.

Під час форуму будуть працювати три секції і одна біржа контактів. Перша секція стосується проведення конференцій індустріальних парків.

- Ми хочемо показати Львівщину, як регіон безпечний для ведення бізнесу, та регіон, де велика увага від органів влади приділяється, щоби бізнесу було комфортно. І одним із таких показників є започаткування індустріальних парків у Львівській області, - каже Василь Лозинський. Він нагадав, що вже розпочинає роботу індустріальний парк в Рясне-2 . І також планують розвиватися Яворівський індустріальний парк, в Новому Роздолі, Кам’янка-Бузькому районі, в Городку та в Стрию.

- На цій конференції індустріальних парків будуть присутні спеціалісти, які працюють по індустріальних парках в Чехії, Німеччині та Польщі. Конкретні   люди, які вже зробили конкретні речі. І вони скажуть про плюси, і про те, що не потрібно робити, - каже директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації.

Друга секція стосується туризму.
- Львів є атракційно привабливим для туристів Але нас цікавить і туристична Львівщина. Тут будуть присутні представники туристичного агробізнесу та наші партнери з-за кордону. Ми хочемо показати їм привабливість нашого регіону. Для того, щоби на практиці побачити, заплановані виїзди у рекреаційні зони Трускавця, - наголосив Василь Лозинський.

І, за його словами, третя тематика економічного форуму – відновлювальна енергетика.
- Основними гостями тут будуть представники Німеччини. Вони будуть інформувати нас про практику, яка була в них і їхнє бачення, що можна зробити в нас. Крім практичних порад, тут є важливою наявність фінансового ресурсу. Перший день ми працюємо безпосередньо на «Арені Львів», наступного дня виїжджаємо безпосередньо в Рава-Руську, де вже модернізована котельня в коледжі та інші об’єкти, - каже він.

За словами віце-президента Львівської торгово-промислової палати Володимира Коруда, вищезгаданий захід буде одним із найважливіших на форумі.

- Крім німецьких проектів, які вже працюють у нас, будуть представлені нові проекти та стратегія наших партнерів щодо заміни дорогого імпортного газу на місцеві ресурси, - каже він.

Також буде презентована концепція ООН з чистого виробництва і ефективного використання ресурсів.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:29 26 жовтня 2021 р.

Депутати ЄС сесію зігнорували, а Ірина Гримак її перенесла: лікарні, ліцеї, музеї - без тепла,- ЛОДА

Сьогодні ані бюджетна комісія, ані сама Львівська обласна рада не змогли домовитися про компенсацію оплати за тепло для комунальних установ. Депутати ЄС сесію зігнорували, а голова Ірина Гримак її перенесла. Відтак всі комунальні установи ЛОР, якими і мають опікуватися обласні депутати, залишаються без тепла.

Рубрика: Економіка

16:39 26 жовтня 2021 р.

У Львові вимагають у Києва компенсації за додаткові видатки на газ

Сьогодні, 26 жовтня, голова комісії Володимир Квурт, за підтримки депутатів облради, запропонував не розподіляти додаткові 49 млн грн з обласного бюджету на енергоносії до моменту укладання комунальними підрозділами облради угод з Нафтогазом за фіксованою ціною.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу