Компенсації пільговикам за оплату блакитного палива скорочено на 40%, – «Львівгаз»

16:12 30 жовтня 2014 р.


Фото: bug.org.ua

Норму споживання газу на одну особу з 1 листопада скорочено: у тих, у кого лише плита й централізоване гаряче водопостачання, – з 9,8 до 6 кубометрів у місяць, у квартирах із плитою й газовим котлом чи колонкою – з 23,6 до 18 кубометрів.

«Замість того, щоби стимулювати людей встановлювати лічильники, держава, навпаки, знеохочує до того. Тепер вигідніше не мати лічильника. Про це заявив директор «Львівгаз» Володимир Король.

Із 1 листопада, згідно постанови Кабінету Міністрів, скорочено норму споживання газу на одну особу. У тих, хто має в хаті лише плиту і є централізоване гаряче водопостачання, норми зменшилися із 9,8 до 6 кубометрів у місяць. У квартирах із плитою і газовим котлом чи колонкою – із 23,6 до 18 кубометрів.

«Відтепер пільгові категорії споживачів зможуть отримати компенсації лише в межах норм, які зменшені на 40 відсотків, – говорить заступник директора «Львівгазу» Володимир Король. – Якщо пільговик використає понад цю норму, то решту спожитого газу мусить платити за повною ціною. Але ж ніхто менше споживати не буде. Це може викликати соціальне збурення. Люди не розумітимуть, чому вони споживають, як споживали, а рахунки приходять більші. Щоб не перевищувати норму, треба встановлювати енергоощадні системи – вікна, котли, що не зможе собі дозволити пільговик.

Натомість ті споживачі, які не мають лічильників, і далі користуватимуться газом без обмежень, і платитимуть як платили. Бо чи використали вони більше норми, обчислити без лічильника неможливо.

Нагадую, що до 2016 року усі споживачі, які користуються плитою і котлом, мають мати лічильники, а з 2018 – які мають лише плити. Інакше газ відрізатимуть. Однак люди з такою державною політикою не поспішатимуть і тягнутимуть ще час на наступні роки. Хоч одночасно перед 1 січня 2016 чи 2018 року ніхто враз лічильників не встановить».

Таку політику Володимир Король пояснює тим, що так наповниться держбюджет за рахунок субсидій: «Ясно, що багато споживачів тепер не вкладатимуться у норми і не матимуть субсидій. Так наповниться бюджет. Лише на Львівщині 240 тисяч пільговиків, а це 30 відсотків усіх споживачів.»

Цю заяву заяву заступник директора «Львівгазу» Володимира Королья передає сьогодні, 30 жовтня, львівський кореспондент київського інтернет-видання «Gazeta.ua» Леся Межва.

dailylviv.com

До теми

21:21 15 квітня 2021 р.

Пільги при розмитненні євроблях: прийнято закон

Верховна Рада ухвалила закони про внесення змін до Податкового та Митного кодексів, які встановлюють пільговий період для розмитнення старих автомобілів, ввезених на територію України до 31 грудня 2020 року.

Рубрика: Економіка

14:52 15 квітня 2021 р.

На Львівщині з аукціону продають ще один спиртзавод

14 травня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», що розташоване в місті Рава-Руська Жовківського району Львівської області.

Рубрика: Економіка

14:13 15 квітня 2021 р.

У Кам'янці-Бузькій збудують європейський індустріальний парк на Коцюбах

Земельна ділянка розташована в мікрорайоні Коцюби міста Кам’янка-Бузька Львівської області: на перетині траси національного значення Львів – Радехів – Луцьк і дороги регіонального значення Мостиська – Лозино. За 16,5 км від траси міжнародного значення Е-40 (Київ-Чоп).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу