Компанії-лоукости зберуться в аеропорту «Львів»

20:09 14 квітня 2015 р.

На початку травня у ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького відбудеться конференція представників компаній-лоукостів.

Про це повідомив у вівторок, 14 квітня, у Львівському прес-клубі на прес-конференції за підсумками 100 днів роботи голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Ми очікуємо, що за цих два-три тижні профільне міністерство дозволить аеропорту самостійно в певних рамках визначати вартість обслуговування одного пасажира та вартість базування повітряного судна на території аеропорту «Львів». Також треба врегулювати питання з постачальником пального для повітряних суден. Це дасть можливість для предметної розмови з лоукостерами» , - розповів Олег Синютка.

Нагадаємо, що Міністерство інфраструктури запровадило принцип «відкритого неба» на території аеропорту «Львів». Залучення Львівського аеропорту до проекту «відкрите небо» гарантує доступ на український ринок європейських low-cost компаній.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу