Компанії-лоукости зберуться в аеропорту «Львів»

20:09 14 квітня 2015 р.

На початку травня у ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького відбудеться конференція представників компаній-лоукостів.

Про це повідомив у вівторок, 14 квітня, у Львівському прес-клубі на прес-конференції за підсумками 100 днів роботи голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Ми очікуємо, що за цих два-три тижні профільне міністерство дозволить аеропорту самостійно в певних рамках визначати вартість обслуговування одного пасажира та вартість базування повітряного судна на території аеропорту «Львів». Також треба врегулювати питання з постачальником пального для повітряних суден. Це дасть можливість для предметної розмови з лоукостерами» , - розповів Олег Синютка.

Нагадаємо, що Міністерство інфраструктури запровадило принцип «відкритого неба» на території аеропорту «Львів». Залучення Львівського аеропорту до проекту «відкрите небо» гарантує доступ на український ринок європейських low-cost компаній.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу