Компанія «Майкрософт» сприятиме Львову в створенні «Електронного міста» (відео)

13:53 23 червня 2014 р.


Фото: Львівська міська рада

Її представник і міськрада, як повідомляє в понеділок прес-служба ЛМР, підписали сьогодні меморандум із цього приводу.

Прес-служба міської ради повідомила сьогодні, 23 червня, «Щоденному Львову»:

«Львів продовжує розвивати е-урядування. Відтак, Львівська міська рада та компанія Майкрософт підписали Меморандум про взаєморозуміння для закріплення свого партнерства у сфері розвитку «електронного міста».

«Microsoft – це компанія світового рівня, лідер світу. Львів 758 років на ринку. Мені дуже приємно, що ми сьогодні є разом і разом думатимемо, як робити добрі справи, і щоб добрі справи були корисні для всієї України. Нам важливий гармонійний розвиток міста – це усі галузі: харчова, легкова, машинобудування, книгодрукування. Але є такі галузі, які показують прекрасну динаміку росту. Це IT та індустрія туризму. ІT - це інтелект, висока заробітна платня, ноу-хау. Індустрія туризму - можливість отримати швидко дохід і дати роботу великій кількості молодих людей. Зараз ці 2 галузі схожі, власне дякуючи Microsoft, дякуючи прекрасним програмним рішенням, які ми впроваджуватимемо у місті Львові і будемо їх робити доступними для всіх наших колег з інших міст, щоб ми гордились нашою державою і використовували найновітніші технології», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Львів є старовинне місто, попри те, що воно гарне, цікаве і інноваційне, ним дуже складно керувати. Тому, що на відміну від міст, збудованих нещодавно, тут є важлива складова історична. Є дуже багато можливостей, які надаються історією, люди хочуть приїжджати, бо сьогодні Львів є візитівкою України, але в той же час Львів є динамічне і інноваційне місто.

Сьогодні можна використовувати технології для ефективного керування, для того, щоб була можливість приймати рішення, мати набір ключових показників, за якими можна бачити, що відбувається у місті, які зміни необхідно впровадити. Все разом дозволяє покращити життя у місті та розвивати бізнес, залучаючи інвестиції у місто, залучаючи туристів. Ми, компанія Майкрософт, надаємо досвід, який сьогодні є у Барселоні, ми зараз спільно відстоюємо створення панелі для прийняття рішення. 

Ми також обговорюємо майбутні плани щодо звернень громадян, відслідковування роботи зі зверненнями громадянам, бачення, де треба прийняти рішення, що треба змінити. І все це дозволить покращити не тільки інвестиційну діяльність міста, а й  дозволить львів’янам жити краще. Для мене, як корінного львів’янина, приємно підписувати сьогодні угоду з найстаровиннішим і найпрогресивнішим містом України», – зазначив генеральний директор компанії «Майкрософт Україна» Дмитро Шимків.

Як зазначив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Андрій Москаленко, майбутній проект зі зверненнями громадян буде прецедентом для всієї України. 

«Щороку до міської ради надходить велика кількість звернень від мешканців. Минулого року таких звернень було 105 тисяч. Сьогодні ми проговорили можливість впровадження пілотного проекту аналітики для прийняття рішень топ-менеджментом міста по кожному районі, по кожному будинку – яка є кількість звернень, чому бюджетні кошти йдуть на ремонт конкретного даху, на ремонт конкретного будинку, де є велика кількість звернень мешканців, а не в інший будинок, де звернень нема, а хтось намагається пролобіювати якесь рішення», – зазначив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Андрій Москаленко.

Нагадаємо, місто Львів визначило сферу ІТ як один із пріоритетних напрямків розвитку міста, а компанія Майкрософт має великий досвід впровадження проектів з покращення ІТ-інфраструктури міст». 


Відео: Львівська міська рада

dailylviv.com

До теми

22:12 22 вересня 2020 р.

Підприємці Львова готують масштабний похід на Київ з вимогою не вбивати податками мікробізнес

Уранці 22 вересня під будівлею Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації пройшла масштабна акція протесту мікропідприємців (ФОП) Львівщини під гаслом «Право на працю» в рамках всеукраїнського руху «SaveФОП».

Рубрика: Економіка

16:45 22 вересня 2020 р.

У ЛОДА стверджують, що Львівщина готова до нового опалювального сезону на 90%

Про це сьогодні, 22 вересня, розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук у межах скайп-наради з головами міст обласного значення та районних державних адміністрацій під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу